Andrzejkowe szaleństwo

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2015/2016 » Andrzejkowe szaleństwo

Dnia 26 listopada bieżącego roku w naszej szkole odbyła się andrzejkowa dyskoteka szkolna dla klas 4-6.Uczniowie bardzo chętnie włączyli się w przygotowania do wspólnej zabawy, pomagali w dekorowaniu sali gimnastycznej oraz przygotowali listę ulubionych utworów muzycznych.

Zabawę poprowadził absolwent naszej szkoły Patryk Śmigała, który z własnej inicjatywy zaproponował swoją obecnośc i pomoc przy szkolnych imprezach. Zabawa była szampańska, dzieci od samego początku dyskoteki ruszyły na parkiet i tańczyły w rytm najmodniejszych przebojów. Opiekunami na naszej zabawie były opiekunki samorządu szkolnego oraz wychowawcy starszych klas.

Dwie godziny szalonych tańców mineły niezwykle szybko i nie pozostało nic innego jak miło wspominać wspólne chwile oraz czekać na następną dyskotekę.