Archiwum 2016/2017 koła zainteresowań

Zajęcia dodatkowe » Relacje z życia kół zainteresowań » Archiwum 2016/2017 koła zainteresowań

Relacje z zajęć dodatkowych, które odbywały się w roku szkolnym 2016/2017.

• plast2.jpg

Koło plastyczne

Na kole plastycznym rozwijaliśmy zdolności manualne, poznawaliśmy nowe techniki plastyczne, integrowaliśmy się, rozwijaliśmy wrażliwość na otaczający świat. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w działaniach, które lubią, wyjść do ośrodków kulturalnych, uczestniczenia w akcjach i konkursach plastycznych.

• gry5.jpg

A może gry planszowe?

Dla uczniów klas starszych pan Andrzej Kowalczyk organizuje we wtorki spotkania z grami planszowymi. Uczniowie mają okazję zmierzyć się ze sobą oraz swoim nauczcyielem. To wspaniała zabawa i nauka.

• robotyka9.jpg

Koło robotyki i programowania. Co to jest?

Zajęcia robotyki i programowania odbywają się we wtorki i środy. Uczęszczają na nie uczniowie klas piąych i szóstych. Dzieci mają  możliwość pracy z różnymi zestawami edukacyjnymi klocków LEGO - LEGO MINDSTORMS EV3 oraz LEGO WeDo.

• szachy1.jpg

Koło szachowe

Koło szachowe dla uczniów klas IV-VI oraz I-III prowadzi instruktor pani Samanta Kliś.

• kologip2.jpg

Co się dzieje na kole przyrodniczym i geograficznym?

Koło przyrodnicze i geograficzne prowadzi dla uczniów nauczyciel przyrody pani Sylwia Jabłońska. Zajęcia odbywają się w poniedziałek i czwartek.