Archiwum 2018/2019 zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe » Relacje z życia kół zainteresowań » Archiwum 2018/2019 zajęcia dodatkowe

Relacje z zajęć dodatkowych, które odbywały się w roku szkolnym 2018/2019.

• bystra3.jpg

Bystra - Muzeum Fałatówka

15 grudnia wyruszyliśmy z kołem turystycznym do Bystrej. Tam zwiedziliśmy Muzeum artysty malarza Juliana Fałata zwanej popularnie „Fałatówką”. Podziwialiśmy przepiękne obrazy oraz pamiątki pozostawione przez malarza. Po zwiedzaniu mieliśmy czas, aby wykorzystać zimową aurę na chwilę zabawy w śniegu.

Opiekun koła - mgr Sylwia Jabłońska

• pszczyna1.jpg

Pszczyna

Wycieczka do Pszczyny miała miejsce dnia 09.03.2018r. Wyjechaliśmy w pogodnych nastrojach pociągiem w zespole 12 osobowym.
    Pogoda początkowo bardzo sprzyjała. Później wzmógł się wiatr a nawet w drodze powrotnej padał deszcz. W Bramie Wybrańców zaopatrzyliśmy się w plany miasta, uczniowie zakupili pamiątki.

• kolo_t.4.jpg

Wyjście na Magurkę

27 października wyszliśmy razem z kołem turystycznym podziwiać jesienne krajobrazy. Humory dopisywały, pogoda również. Na szczęście udało nam się wrócić do Bielska przed deszczem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Opiekun koła turystycznego - mgr Sylwia Jabłońska

• 3_lipki.1.jpg

Koło turystyczne - Trzy Lipki

6 października wraz z kołem turystycznym wyruszyliśmy na wzgórze Trzy Lipki. Pogoda była przepiękna, widoki niesamowite.

• Przygotowania_LEGO_2018_(2).JPG

Przygotowania Świąteczne

Na kole informatycznym uczniowie z klasy 2 już zaczęli przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia tworząc Świąteczne ozdoby z klocków LEGO.
    Zapraszamy do galerii zdjęć z pracami uczniów.