• Uwaga_nabor.png
    2020-03-25

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych do 11 kwietnia nie ma wpływu na terminy rekrutacji do klas pierwszych oraz do oddziału przedszkolnego.
    Zgodnie z harmonogramem trwa etap składania wniosków/zgłoszeń o przyjęcie do szkoły. Dokumenty należy składać w szkole pierwszego wyboru.

W związku z zagrożeniem epidemicznym w placówkach oświatowych przestrzegane są zaostrzone reguły sanitarne: dezynfekcja rąk, ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego - 1,5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku.
    Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo. Wnioski/zgłoszenia oraz dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów można składać osobiście w sekretariacie - jest dla Państwa czynny. Dokumenty można również nadać pocztą elektroniczną na adres sp10@rejbb.pl lub pocztą tradycyjną - w tej ostatniej sytuacji należy powiadomić szkołę o wysyłce dokumentów telefonicznie 33 819 18 89 bądź mailowo.

• Kacik_PP.jpg
    2020-03-23

Przedstawiamy Państwu nasz najnowszy pomysł – kącik psychologiczno-pedagogiczny. Od kilku dni wspólnie pedagog Ewa Kozieł i psycholog Natalia Barycza-Butor współtworzą dla Naszej szkoły różne, ciekawe i przydatne informacje dla Rodziców i Nauczycieli, a także dzieci. Szczególnie teraz w tej nowej dla Nas wszystkich sytuacji w dobie koronawirusa w celu dodatkowego wsparcia. Co będzie można tutaj znaleźć? ...

• call-sign-2673693_1280.png
    2020-03-18

Szanowni Państwo!

Informuję, iż rekrutacja do klas pierwszych trwa nadal poprzez stronę http://www.bielskobiala.podstawowe.vnabor.pl/

Wniosek z podpisami do weryfikacji można wysłać drogą elektroniczną na adres sp10@rejbb.pl lub potwierdzić telefonicznie 33 819 18 89. Można również przynieść do sekretariatu szkoły z zachowaniem wszelkich środków ostrożności obowiązujących obecnie.

Czekamy  na Państwa pociechy

Z poważaniem dyrektor szkoły Marta Czauderna