Bal i dyskoteka karnawałowa

Archiwum » Archiwum 2014/2015 » Bal i dyskoteka karnawałowa

W środę 28 stycznia dzieci z naszej szkoły czekało roztańczone popołudnie, bo przecież karnawał w pełni, a to czas hucznych zabaw i radości!

Zaczęło się od wielkiego balu przebierańców dla młodszych, prowadzonego przez kolorowego klauna. Salę przyozdobiono dekoracjami wykonanymi własnoręcznie przez uczniów, którzy w tym dniu wyjątkowo mogli przemienić się w księżniczki, superbohaterów, wróżki i czarodziejów.
    Sala balowa lśniła kolorowymi światłami i rozbrzmiewała muzyką.
    Dzieci wraz z wychowawcami brały udział w grach i zabawach z nagrodami, tańczyły i śpiewały swoje ulubione przeboje. Można też było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na koniec wybrano Króla i Królową Balu.

Ledwo skończyła się jedna zabawa, a już przyszła pora na drugą.! Tym razem salę zapełnili uczniowie klas starszych, chcąc uczcić koniec pierwszego półrocza i pamiętając o zbliżających się feriach. Dyskotekę poprowadził nasz niezastąpiony DJ Patryk Śmigała, który jak nikt potrafi rozkręcić imprezę! Wszyscy bawili się wspaniale, a dedykacjom nie było końca. Az żal było wieczorem kończyć zabawę.

Dziękujemy serdecznie opiekunom dyskoteki, paniom: Marii Laszczak, Sylwii Jabłońskiej i Agnieszce Brach oraz panu Janowi Balowi za dekorowanie sali przed balem.

Małgorzata Rutkowska-Telepnev