Bal i dyskoteka karnawałowa

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2014/2015 » Bal i dyskoteka karnawałowa

  W środę 28 stycznia dzieci z naszej szkoły czekało roztańczone popołudnie, bo przecież karnawał w pełni, a to czas hucznych zabaw i radości!

  Zaczęło się od wielkiego balu przebierańców dla młodszych, prowadzonego przez kolorowego klauna. Salę przyozdobiono dekoracjami wykonanymi własnoręcznie przez uczniów, którzy w tym dniu wyjątkowo mogli przemienić się w księżniczki, superbohaterów, wróżki i czarodziejów.
  Sala balowa lśniła kolorowymi światłami i rozbrzmiewała muzyką.
  Dzieci wraz z wychowawcami brały udział w grach i zabawach z nagrodami, tańczyły i śpiewały swoje ulubione przeboje. Można też było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na koniec wybrano Króla i Królową Balu.

  Ledwo skończyła się jedna zabawa, a już przyszła pora na drugą.! Tym razem salę zapełnili uczniowie klas starszych, chcąc uczcić koniec pierwszego półrocza i pamiętając o zbliżających się feriach. Dyskotekę poprowadził nasz niezastąpiony DJ Patryk Śmigała, który jak nikt potrafi rozkręcić imprezę! Wszyscy bawili się wspaniale, a dedykacjom nie było końca. Az żal było wieczorem kończyć zabawę.

  Dziękujemy serdecznie opiekunom dyskoteki, paniom: Marii Laszczak, Sylwii Jabłońskiej i Agnieszce Brach oraz panu Janowi Balowi za dekorowanie sali przed balem.

   

   

  Małgorzata Rutkowska-Telepnev

  • Dodaj link do:
  • facebook.com

   

  https://www.facebook.com/dziesiatka/

  Adres:

  Szkoła Podstawowa nr 10

  Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

  ul. Komorowicka 13

  43-300 Bielsko-Biała

   

  Tel.: 33 819 18 89

  E-mail: sp10@rejbb.pl

  Organ prowadzący:

  Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

  A. Frycza Modrzewskiego 12

  43-300 Bielsko-Biała

  tel. 601 148 490

  Facebook