Archiwum » Archiwum 2016/2017 » Dzień Babci i Dziadka

W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez klas 0-III.

To dzień uśmiechów, wzruszeń i radości. Ta wspaniała uroczystość odbyła się w naszej szkole 24 lutego 2017r. Zaproszeni goście licznie przybyli na aulę, aby podziwiać występy swoich wnuczek i wnucząt.

Dzieci w formie wierszy i piosenek złożyły babciom i dziadkom życzenia, a dzieci z koła tanecznego prowadzonego przez panią dyrektor Martę Czauderna wykonały dwa wspaniałe tańce. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej wszyscy goście zostali zaproszeni do klas na słodki poczęstunek. Tam uczniowie obdarowali swoich ukochanych gości własnoręcznie wykonanymi upominkami. Atmosfera uroczystości była wspaniała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.