Dzień Edukacji Narodowej na wesoło

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2013/2014 » Dzień Edukacji Narodowej na wesoło

„Witajcie w szkole marzeń…” – tak rozpoczęło się w piątek 11 października przedstawienie kabaretowe przygotowane z okazji Święta Edukacji Narodowej przez klasę 4 pod opieką pani mgr Agnieszki Brach.Oprawę muzyczną zapewnił pan mgr Michał Kossakowski z uczniami z klasy 4.

nauczycielki szkoły marzeń

Wszyscy, zarówno uczniowie jak i nauczyciele oraz pracownicy szkoły, bawili się doskonale, było mnóstwo śmiechu i oklasków. Mali aktorzy włożyli dużo serca, talentu i zaangażowania w przygotowanie spektaklu.

Po przedstawieniu pani dyrektor Marta Czauderna złożyła życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły, a członkowie Samorządu Uczniowskiego i Rady Dziecięcej wręczyli ozdobne kartki z życzeniami przygotowane we współpracy z kołem origami.

mgr Agnieszka Brach