Dzień Edukacji Narodowej na wesoło

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2011/2012 » Dzień Edukacji Narodowej na wesoło

Dnia 14 października 2011 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na wstępie dyrektor szkoły pani Lucyna Grabowska przypomniała historię powstania tego święta i złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Następnie uczniowie klasy II i III b zaprezentowali program artystyczny składający się z ciekawych wierszy i piosenek obrazujących pracę nauczycieli.

Po przedstawieniu głos zabrała przedstawicielka Rady Rodziców pani Bernadetta Czauderna, która na ręce pani dyrektor złożyła kwiaty i życzenia. Na zakończeniu reprezentanci Rady Dziecięcej i Samorządu Uczniowskiego wręczyli laurki wszystkim pracownikom szkoły.