Dzień Ziemi w naszej szkole

Archiwum » Archiwum 2014/2015 » Dzień Ziemi w naszej szkole

Kolejny już rok uczniowie naszej szkoły przygotowali apel z okazji Dnia Ziemi.
    Tym razem pokonali „śmieciowego potwora” oddając kartki, puszki, butelki, kartony do recyklingu.
    Przy podkładzie filmowej muzyki dzieci z klas IV-V, z koła ekologiczno – przyrodniczego wystąpiły na scenie w strojach  przygotowanych na tę okazję.

Po przedstawieniu zachęcono uczniów klas starszych do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy plakat o tematyce związanej z inscenizacją.
    Chłopcy i dziewczęta klasy  IV na lekcji przyrody napisali list do Ziemi, w którym zaproponowali działania ekologiczne na rzecz ochrony naszej planety.
    Duże wrażenie na uczniach i gościach wywarła dekoracja przygotowana przez uczniów koła.