Ferie, ferie... i po feriach

Archiwum » Archiwum 2016/2017 » Ferie, ferie... i po feriach

W dniach od 16.01.2017-20.01.2017 r. w naszej szkole zorganizowane zostało zimowisko dla wszystkich chętnych uczniów.Każdy dzień zimowiska obfitował w różnego rodzaju atrakcje.

W poniedziałek wszyscy razem udali się do kina Helios na film animowany pt.:”Sing”.
We wtorek uczniowie bawili się w figloparku "Zabawowo" oraz uczestniczyli w warsztatach plastycznych i czytelniczych.
O tym, że ruch na świeżym powietrzu to samo zdrowie i wieka frajda przekonaliśmy się podczas środowej wycieczki na Dębowiec.
W czwartek odwiedziliśmy galerię BWA, by obejrzeć wystawę "Fotografia dzikiej przyrody". Następnie odbyły się warsztaty – malowanie na szkle, podczas którego powstało wiele pięknych obrazów.
W piątek bawiliśmy się doskonale: pływając, grając w piłkę wodną i ćwicząc pływanie z płetwami. Chłapaniu i śmiechom nie było końca. Wizyta  na basenie była bardzo udana.

Więcej zdjęć w naszej galerii