Festyn 2018

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2017/2018 » Festyn 2018

26 maja odbył się w naszej szkole coroczny Festyn Rodzinny. Nauczyciele, uczniowie i Rada Rodziców przygotowali mnóstwo atrakcji dla gości.

Fotorelacja w naszej galerii

Na szkolnym podwórku stanął dmuchany zamek, grill oraz scena, na której prezentowali się uczniowie klas młodszych, koło szachowe i teatralne. Można było pomalować sobie twarz, zrobić kolorowe warkoczyki, zagrać w gry komputerowe  w specjalnym samochodzie lub kupić naklejki samodzielnie zaprojektowane i wykonane przez uczennicę klasy VI.

Pyszne ciasta, lody, galaretki i wata cukrowa osładzały odwiedzającym wędrówkę po szkolnych korytarzach w poszukiwaniu kolejnych atrakcji. Można było zabłądzić w bibliotece, rozwiązać sudoku, poobserwować przyrodę pod mikroskopem i wybuchy w sali chemicznej lub zbudować robota z klocków Lego. Na najbardziej wytrwałych wędrowców, którzy dotarli na ostatnie piętro, czekała loteria fantowa, zajęcia z masą solną oraz interaktywny quiz o naszej szkole.
Rodziny kochające sport mogły się sprawdzić w potyczkach sprawnościowych, postrzelać z łuku lub wziąć udział w zawodach badmintona pod okiem instruktorów z Luce Areny.

Wielki finał to przede wszystkim losowanie nagród uświetnione występem szkolnego mistrza gitary elektrycznej oraz rozwiązanie plebiscytu Samorządu Szkolnego, w którym uczniowie wybierali najlepszych w kategoriach nie koniecznie związanych z nauką i zachowaniem.

Pogoda i humory dopisały, widzimy się za rok!

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, nauczycielom, uczniom, Pani Dyrektor oraz sponsorom, bez których zabawa by się nie udała.

mgr Małgorzata Rutkowska-Telepnev