Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 a » 4 b » 5 a » 5 b » 6 a » 7 a » 8 a » 8 b

Plany różnych dzienników

» 1 » 2 » 3

Klasa 4 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 J.polski
4 a - Zemanek B. (14)
Plastyka
4 a - Chałupniak-Bednarska A. (14)
Przyroda
4 a - Jabłońska S. (18)
2 08:55-09:40 J.angielski
4 a - Rutkowska-Telepnev M. (14)
J.polski
4 a - Zemanek B. (14)
J.angielski
4 a - Rutkowska-Telepnev M. (14)
Informatyka
4 a.inf - Zuziak J. (16)
J.polski
4 a - Zemanek B. (14)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
4 a - Tokarski R. (gimnastyczna)
Matematyka
4 a - Migdał J. (14)
J.polski
4 a - Zemanek B. (14)
Wychowanie fizyczne
4 a - Tokarski R. (gimnastyczna)
Matematyka
4 a - Migdał J. (14)
4 10:45-11:30 Religia
4 a - Zuziak J. (14)
Technika
4 a - Bartelmus T. (14)
Zajęcia z wychowawcą
4 a - Sroka M. (14)
J.polski
4 a - Zemanek B. (14)
Historia
4 a - Sroka M. (14)
5 11:50-12:35 Matematyka
4 a - Migdał J. (14)
Przyroda
4 a - Jabłońska S. (18)
Religia
4 a - Zuziak J. (14)
J.angielski
4 a - Rutkowska-Telepnev M. (14)
Wychowanie fizyczne
4 a - Tokarski R. (gimnastyczna)
6 12:50-13:35 Informatyka
4 ab.inf - Migdał J. (16)
Wychowanie do życia w rodzinie
4 a - Masny M. (14)
Matematyka
4 a - Migdał J. (14)
Wychowanie fizyczne
4 a - Tokarski R. (gimnastyczna)
7 13:45-14:30 Muzyka
4 a - Wilk K. (20)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20

Klasa 4 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 J.angielski
4 b - Rutkowska-Telepnev M. (20)
Technika
4 b - Bartelmus T. (20)
J.angielski
4 b - Rutkowska-Telepnev M. (20)
2 08:55-09:40 Plastyka
4 b - Chałupniak-Bednarska A. (20)
Matematyka
4 b - Migdał J. (20)
J.polski
4 b - Brach A. (20)
J.angielski
4 b - Rutkowska-Telepnev M. (20)
Matematyka
4 b - Migdał J. (17)
3 09:50-10:35 Matematyka
4 b - Migdał J. (20)
Wychowanie fizyczne
4 b - Jabłońska S. (gimnastyczna)
Matematyka
4 b - Migdał J. (20)
J.polski
4 b - Brach A. (20)
Przyroda
4 b - Jabłońska S. (18)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
4 b - Jabłońska S. (gimnastyczna)
Historia
4 b - Sroka M. (20)
Wychowanie fizyczne
4 b - Jabłońska S. (gimnastyczna)
Wychowanie fizyczne
4 b - Jabłońska S. (gimnastyczna)
J.polski
4 b - Brach A. (15)
5 11:50-12:35 J.polski
4 b - Brach A. (20)
J.polski
4 b - Brach A. (20)
Przyroda
4 b - Jabłońska S. (18)
Zajęcia z wychowawcą
4 b - Migdał J. (20)
Religia
4 b - Zuziak J. (14)
6 12:50-13:35 Informatyka
4 ab.inf - Migdał J. (16)
Informatyka
4 b.inf - Migdał J. (16)
Religia
4 b - Zuziak J. (18)
Muzyka
4 b - Wilk K. (20)
7 13:45-14:30
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20

Klasa 5 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
5 a - Tokarski R. (gimnastyczna)
Informatyka
5 a - Migdał J. (16)
Wychowanie fizyczne
5 a - Tokarski R. (gimnastyczna)
J.angielski
5 a - Mizia M. (11)
2 08:55-09:40 Matematyka
5 a - Migdał J. (11)
Plastyka
5 a - Chałupniak-Bednarska A. (11)
Matematyka
5 a - Migdał J. (11)
J.polski
5 a - Brach A. (11)
J.polski
5 a - Brach A. (11)
3 09:50-10:35 Geografia
5 a - Jabłońska S. (18)
Technika
5 a - Bartelmus T. (11)
Religia
5 a - Zuziak J. (11)
Religia
5 a - Zuziak J. (11)
Muzyka
5 a - Wilk K. (20)
4 10:45-11:30 J.polski
5 a - Brach A. (11)
J.polski
5 a - Brach A. (11)
J.polski
5 a - Brach A. (11)
Matematyka
5 a - Migdał J. (11)
Matematyka
5 a - Migdał J. (11)
5 11:50-12:35 Historia
5 a - Sroka M. (11)
Wychowanie fizyczne
5 a - Tokarski R. (gimnastyczna)
Historia
5 a - Sroka M. (11)
Biologia
5 a - Masny M. (11)
J.angielski
5 a - Mizia M. (11)
6 12:50-13:35 J.angielski
5 a - Mizia M. (11)
Wychowanie fizyczne
5 a - Tokarski R. (gimnastyczna)
Zajęcia z wychowawcą
5 a - Brach A. (11)
7 13:45-14:30 Wychowanie do życia w rodzinie
5 a - Masny M. (11)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20

Klasa 5 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 J.polski
5 b - Brach A. (17)
Wychowanie fizyczne
5 b - Tokarski R. (gimnastyczna)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
5 b - Tokarski R. (gimnastyczna)
Technika
5 b - Bartelmus T. (18)
Matematyka
5 b - Szczerbik M. (17)
Wychowanie fizyczne
5 b - Tokarski R. (gimnastyczna)
Informatyka
5 b - Zuziak J. (16)
3 09:50-10:35 Matematyka
5 b - Szczerbik M. (14)
J.polski
5 b - Brach A. (18)
J.polski
5 b - Brach A. (17)
Matematyka
5 b - Szczerbik M. (18)
J.polski
5 b - Brach A. (15)
4 10:45-11:30 Plastyka
5 b - Chałupniak-Bednarska A. (20)
Zajęcia z wychowawcą
5 b - Zuziak J. (18)
J.angielski
5 b - Mizia M. (20)
Religia
5 b - Zuziak J. (10)
Religia
5 b - Zuziak J. (10)
5 11:50-12:35 Geografia
5 b - Jabłońska S. (18)
Historia
5 b - Sroka M. (11)
Biologia
5 b - Masny M. (20)
J.angielski
5 b - Mizia M. (17)
Muzyka
5 b - Wilk K. (20)
6 12:50-13:35 Matematyka
5 b - Szczerbik M. (11)
Historia
5 b - Sroka M. (20)
J.polski
5 b - Brach A. (11)
J.angielski
5 b - Mizia M. (14)
7 13:45-14:30 Wychowanie fizyczne
5 b - Tokarski R. (gimnastyczna)
Wychowanie do życia w rodzinie
5 b - Masny M. (14)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20

Klasa 6 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Przyroda
6 a - Jabłońska S. (18)
Matematyka
6 a - Szczerbik M. (28)
J.polski
6 a - Zemanek B. (28)
Religia
6 a - Zuziak J. (28)
Wychowanie fizyczne
6 a - Bal J. (gimnastyczna)
2 08:55-09:40 Zajęcia komputerowe
6 a - Zuziak J. (16)
J.angielski
6 a - Rutkowska-Telepnev M. (28)
J.polski
6 a - Zemanek B. (28)
Matematyka
6 a - Szczerbik M. (10)
Wychowanie fizyczne
6 a - Bal J. (gimnastyczna)
3 09:50-10:35 Zajęcia techniczne
6 a - Bartelmus T. (28)
Plastyka
6 a - Chałupniak-Bednarska A. (28)
Matematyka
6 a - Szczerbik M. (28)
J.polski
6 a - Zemanek B. (28)
Matematyka
6 a - Szczerbik M. (28)
4 10:45-11:30 Matematyka
6 a - Szczerbik M. (28)
J.polski
6 a - Zemanek B. (28)
J.angielski
6 a - Rutkowska-Telepnev M. (28)
J.angielski
6 a - Rutkowska-Telepnev M. (28)
Muzyka
6 a - Wilk K. (20)
5 11:50-12:35 J.polski
6 a - Zemanek B. (28)
Religia
6 a - Zuziak J. (28)
Wychowanie fizyczne
6 a - Bal J. (gimnastyczna)
Przyroda
6 a - Jabłońska S. (18)
J.polski
6 a - Zemanek B. (28)
6 12:50-13:35 Zajęcia z wychowawcą
6 a - Zemanek B. (28)
Przyroda
6 a - Jabłońska S. (18)
Wychowanie fizyczne
6 a - Bal J. (gimnastyczna)
Historia i społeczeństwo
6 a - Sroka M. (28)
7 13:45-14:30 Historia i społeczeństwo
6 a - Sroka M. (28)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20

Klasa 7 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 J.angielski
7 ang.p - Rutkowska-Telepnev M. (17)
Wychowanie fizyczne
7 ang.z - Drużbacki M. (gimnastyczna)
Matematyka
7 a - Szczerbik M. (17)
Matematyka
7 a - Szczerbik M. (17)
2 08:55-09:40 J.polski
7 a - Zemanek B. (17)
Fizyka
7 a - Stebelska E. (17)
Wychowanie fizyczne
7 ang.p - Drużbacki M. (gimnastyczna)
Informatyka
7 ang.z - Zuziak J. (16)
J.polski
7 a - Zemanek B. (18)
Geografia
7 a - Jabłońska S. (18)
3 09:50-10:35 Religia
7 a - Zuziak J. (17)
J.polski
7 a - Zemanek B. (17)
Geografia
7 a - Jabłońska S. (18)
Chemia
7 a - Bartoszek D. (17)
Historia
7 a - Sroka M. (17)
4 10:45-11:30 Historia
7 a - Sroka M. (17)
Plastyka
7 a - Chałupniak-Bednarska A. (17)
J.polski
7 a - Zemanek B. (17)
Matematyka
7 a - Szczerbik M. (17)
J.polski
7 a - Zemanek B. (18)
5 11:50-12:35 Wychowanie fizyczne
7 ang.p - Drużbacki M. (gimnastyczna)
J.angielski
7 ang.z - Rutkowska-Telepnev M. (17)
Matematyka
7 a - Szczerbik M. (17)
język niemiecki
7 ang.p - Kowalczyk I. (14)
J.angielski
7 ang.z - Rutkowska-Telepnev M. (17)
Informatyka
7 ang.p - Zuziak J. (16)
Wychowanie fizyczne
7 ang.z - Drużbacki M. (gimnastyczna)
Chemia
7 a - Bartoszek D. (17)
6 12:50-13:35 J.angielski
7 ang.p - Rutkowska-Telepnev M. (17)
Wychowanie fizyczne
7 ang.z - Drużbacki M. (gimnastyczna)
Biologia
7 a - Masny M. (17)
Zajęcia z wychowawcą
7 a - Rutkowska-Telepnev M. (17)
Wychowanie fizyczne
7 ang.p - Drużbacki M. (gimnastyczna)
J.angielski
7 ang.z - Rutkowska-Telepnev M. (17)
Biologia
7 a - Masny M. (18)
7 13:45-14:30 język niemiecki
7 ang.z - Kowalczyk I. (17)
język niemiecki
7 ang.p - Kowalczyk I. (28)
Religia
7 a - Zuziak J. (17)
Muzyka
7 a - Wilk K. (20)
J.angielski
7 ang.p - Rutkowska-Telepnev M. (17)
Wychowanie fizyczne
7 ang.z - Drużbacki M. (gimnastyczna)
8 14:40-15:25 Fizyka
7 a - Stebelska E. (17)
Wychowanie fizyczne
7 ang.p - Drużbacki M. (gimnastyczna)
język niemiecki
7 ang.z - Kowalczyk I. (17)
9 15:35-16:20

Klasa 8 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Informatyka
8 a z.komp - Migdał J. (16)
Chemia
8 a - Bartoszek D. (17)
Informatyka
8 ab.z.kom. - Migdał J. (16)
2 08:55-09:40 Matematyka
8 a - Szczerbik M. (15)
Religia
8 a - Zuziak J. (15)
Geografia
8 a - Jabłońska S. (18)
J.angielski
8 a - Mizia M. (15)
Wiedza o społeczeństwie
8 a - Sroka M. (15)
3 09:50-10:35 Historia
8 a - Sroka M. (15)
Matematyka
8 a - Szczerbik M. (15)
Historia
8 a - Sroka M. (15)
język niemiecki
8 a - Kowalczyk I. (15)
Wychowanie fizyczne
8 a - Bal J. (gimnastyczna)
4 10:45-11:30 J.angielski
8 a - Mizia M. (15)
język niemiecki
8 a - Kowalczyk I. (15)
Matematyka
8 a - Szczerbik M. (15)
J.polski
8 a - Brach A. (15)
Wychowanie fizyczne
8 a - Bal J. (gimnastyczna)
5 11:50-12:35 Religia
8 a - Zuziak J. (15)
Biologia
8 a - Masny M. (15)
J.polski
8 a - Brach A. (15)
Matematyka
8 a - Szczerbik M. (15)
J.polski
8 a - Brach A. (15)
6 12:50-13:35 Wiedza o społeczeństwie
8 a - Sroka M. (15)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 a - Korczyk B. (15)
J.polski
8 a - Brach A. (15)
Zajęcia z wychowawcą
8 a - Mizia M. (15)
Chemia
8 a - Bartoszek D. (17)
7 13:45-14:30 J.polski
8 a - Brach A. (15)
Wychowanie fizyczne
8 a - Bal J. (gimnastyczna)
Fizyka
8 a - Stebelska E. (15)
J.angielski
8 a - Mizia M. (15)
8 14:40-15:25 Fizyka
8 a - Stebelska E. (15)
Wychowanie fizyczne
8 a - Bal J. (gimnastyczna)
9 15:35-16:20

Klasa 8 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Informatyka
8 b z.komp - Migdał J. (16)
Fizyka
8 b - Stebelska E. (10)
Wychowanie fizyczne
8 b - Drużbacki M. (sala zabaw)
Informatyka
8 ab.z.kom. - Migdał J. (16)
2 08:55-09:40 Geografia
8 b - Jabłońska S. (18)
Wychowanie fizyczne
8 b - Drużbacki M. (gimnastyczna)
Wiedza o społeczeństwie
8 b - Sroka M. (10)
Chemia
8 b - Bartoszek D. (17)
Matematyka
8 b - Szczerbik M. (10)
3 09:50-10:35 J.polski
8 b - Zemanek B. (10)
Historia
8 b - Sroka M. (10)
J.angielski
8 b - Rutkowska-Telepnev M. (10)
J.angielski
8 b - Rutkowska-Telepnev M. (10)
J.polski
8 b - Zemanek B. (10)
4 10:45-11:30 J.polski
8 b - Zemanek B. (10)
Matematyka
8 b - Szczerbik M. (10)
Religia
8 b - Zuziak J. (10)
Biologia
8 b - Masny M. (18)
Chemia
8 b - Bartoszek D. (17)
5 11:50-12:35 język niemiecki
8 b - Kowalczyk I. (10)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 b - Korczyk B. (10)
Matematyka
8 b - Szczerbik M. (10)
J.polski
8 b - Zemanek B. (10)
Historia
8 b - Sroka M. (10)
6 12:50-13:35 Religia
8 b - Zuziak J. (10)
J.polski
8 b - Zemanek B. (10)
język niemiecki
8 b - Kowalczyk I. (10)
Matematyka
8 b - Szczerbik M. (10)
J.angielski
8 b - Rutkowska-Telepnev M. (10)
7 13:45-14:30 Wychowanie fizyczne
8 b - Drużbacki M. (gimnastyczna)
Wychowanie fizyczne
8 b - Drużbacki M. (gimnastyczna)
Wiedza o społeczeństwie
8 b - Sroka M. (10)
8 14:40-15:25 Zajęcia z wychowawcą
8 b - Szczerbik M. (10)
Wychowanie do życia w rodzinie
8 b - Masny M. (10)
9 15:35-16:20 Fizyka
8 b - Stebelska E. (10)

Dziennik 1 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Laszczak M. (24)
08:55-09:40
J.angielski
Mizia M. (24)
09:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Laszczak M. (24)
08:55-09:40
Religia
Niemczyk P. (24)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Laszczak M. (gimnastyczna)
10:45-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Laszczak M. (24)
08:55-09:40
Religia
Niemczyk P. (24)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Laszczak M. (gimnastyczna)
10:45-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Laszczak M. (24)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Laszczak M. (24)
09:50-10:35
J.angielski
Mizia M. (24)
10:45-11:30
edukacja informatyczna
Laszczak M. (16)
11:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Laszczak M. (24)
12:50-13:35
rytmika
Wilk K. (20)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Laszczak M. (24)
09:50-11:30
Wychowanie fizyczne
Laszczak M. (hala sportowa)

Dziennik 2 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kubas T. (26)
09:50-10:35
J.angielski
Rutkowska-Telepnev M. (26)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kubas T. (26)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kubas T. (26)
09:50-10:35
Religia
Niemczyk P. (26)
10:45-11:30
edukacja informatyczna
Bożek A. (16)
08:00-08:45
Religia
Niemczyk P. (26)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kubas T. (26)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Bożek A. (gimnastyczna)
10:45-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kubas T. (26)
08:00-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kubas T. (26)
08:00-08:45
rytmika
Wilk K. (20)
08:55-09:40
J.angielski
Rutkowska-Telepnev M. (26)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kubas T. (26)
10:45-12:35
Wychowanie fizyczne
Bożek A. (hala sportowa)

Dziennik 3 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jackowska M. (27)
10:45-11:30
edukacja informatyczna
Jackowska M. (16)
11:50-12:35
fakultet angielski
Mizia M. (27)
08:00-08:45
Religia
Niemczyk P. (27)
08:55-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jackowska M. (27)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Jackowska M. (sala zabaw)
11:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jackowska M. (27)
08:00-08:45
J.angielski
Mizia M. (27)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Jackowska M. (27)
09:50-10:35
Religia
Niemczyk P. (27)
10:45-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jackowska M. (27)
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jackowska M. (27)
10:45-11:30
J.angielski
Mizia M. (27)
11:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jackowska M. (27)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Jackowska M. (27)
08:55-09:40
rytmika
Wilk K. (20)
09:50-11:30
Wychowanie fizyczne
Jackowska M. (hala sportowa)
11:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jackowska M. (27)