Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 a » 5 a » 5 b » 6 a » 6 b » 7 a » 8 a

Plany różnych dzienników

» 1a » 1b » 2a » 3a

Klasa 4 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 J.polski
4 a - Brach A. (10)
J.polski
4 a - Brach A. (28)
J.polski
4 a - Brach A. (28)
J.polski
4 a - Brach A. (10)
2 08:55-09:40 Plastyka
4 a - Chałupniak-Bednarska A. (28)
J.polski
4 a - Brach A. (28)
Matematyka
4 a - Migdał J. (28)
J.angielski
4 a - Mizia M. (28)
Muzyka
4 a - Wilk K. (20)
3 09:50-10:35 Przyroda
4 a - Jabłońska S. (18)
Religia
4 a - Zuziak J. (28)
Wychowanie fizyczne
4 a - Jabłońska S. (gimnastyczna)
Informatyka
4 a - Migdał J. (16)
J.angielski
4 a - Mizia M. (28)
4 10:45-11:30 Matematyka
4 a - Migdał J. (28)
Matematyka
4 a - Migdał J. (28)
Wychowanie fizyczne
4 a - Jabłońska S. (gimnastyczna)
Matematyka
4 a - Migdał J. (28)
Historia
4 a - Ryszka A. (28)
5 11:50-12:35 Religia
4 a - Zuziak J. (28)
Technika
4 a - Bartelmus T. (28)
J.angielski
4 a - Mizia M. (28)
Przyroda
4 a - Jabłońska S. (28)
Zajęcia z wychowawcą
4 a - Mizia M. (28)
6 12:50-13:35 Wychowanie fizyczne
4 a - Jabłońska S. (hala sportowa)
7 13:45-14:30 Wychowanie fizyczne
4 a - Jabłońska S. (hala sportowa)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20

Klasa 5 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 J.polski
5 a - Dereń M. (14)
J.polski
5 a - Dereń M. (14)
J.angielski
5 a - Rutkowska-Telepnev M. (14)
2 08:55-09:40 J.polski
5 a - Dereń M. (14)
Geografia
5 a - Jabłońska S. (18)
Religia
5 a - Zuziak J. (14)
J.polski
5 a - Dereń M. (14)
J.polski
5 a - Dereń M. (14)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
5 a - Tokarski R. (gimnastyczna)
Matematyka
5 a - Migdał J. (14)
Historia
5 a - Ryszka A. (14)
Wychowanie fizyczne
5 a - Tokarski R. (gimnastyczna)
Matematyka
5 a - Migdał J. (14)
4 10:45-11:30 Plastyka
5 a - Chałupniak-Bednarska A. (14)
J.angielski
5 a - Rutkowska-Telepnev M. (14)
J.angielski
5 a - Rutkowska-Telepnev M. (14)
Religia
5 a - Zuziak J. (14)
Wychowanie fizyczne
5 a - Tokarski R. (hala sportowa)
5 11:50-12:35 Matematyka
5 a - Migdał J. (14)
Biologia
5 a - Masny M. (14)
Matematyka
5 a - Migdał J. (14)
Historia
5 a - Ryszka A. (14)
Wychowanie fizyczne
5 a - Tokarski R. (hala sportowa)
6 12:50-13:35 Informatyka
5 ab.inf - Migdał J. (16)
Technika
5 a - Bartelmus T. (14)
Informatyka
5 a.inf - Zuziak J. (16)
Muzyka
5 a - Wilk K. (20)
7 13:45-14:30 Zajęcia z wychowawcą
5 a - Ryszka A. (14)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20

Klasa 5 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Plastyka
5 b - Chałupniak-Bednarska A. (15)
Informatyka
5 b.inf - Migdał J. (16)
Religia
5 b - Zuziak J. (18)
2 08:55-09:40 J.angielski
5 b - Rutkowska-Telepnev M. (20)
Matematyka
5 b - Migdał J. (20)
Geografia
5 b - Jabłońska S. (18)
Biologia
5 b - Masny M. (18)
J.polski
5 b - Brach A. (18)
3 09:50-10:35 Matematyka
5 b - Migdał J. (20)
Wychowanie fizyczne
5 b - Jabłońska S. (gimnastyczna)
Matematyka
5 b - Migdał J. (20)
J.polski
5 b - Brach A. (20)
J.angielski
5 b - Rutkowska-Telepnev M. (15)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
5 b - Jabłońska S. (gimnastyczna)
Wychowanie fizyczne
5 b - Jabłońska S. (gimnastyczna)
Zajęcia z wychowawcą
5 b - Migdał J. (20)
Wychowanie fizyczne
5 b - Jabłońska S. (gimnastyczna)
Muzyka
5 b - Wilk K. (20)
5 11:50-12:35 J.polski
5 b - Brach A. (20)
J.angielski
5 b - Rutkowska-Telepnev M. (20)
J.polski
5 b - Brach A. (20)
Religia
5 b - Zuziak J. (18)
Matematyka
5 b - Migdał J. (14)
6 12:50-13:35 Informatyka
5 ab.inf - Migdał J. (16)
J.polski
5 b - Brach A. (20)
Historia
5 b - Ryszka A. (20)
Historia
5 b - Ryszka A. (14)
7 13:45-14:30 Technika
5 b - Bartelmus T. (20)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20

Klasa 6 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Religia
6 a - Zuziak J. (11)
Matematyka
6 a - Migdał J. (11)
Matematyka
6 a - Migdał J. (11)
Biologia
6 a - Masny M. (11)
2 08:55-09:40 J.polski
6 a - Brach A. (11)
Plastyka
6 a - Chałupniak-Bednarska A. (11)
J.polski
6 a - Brach A. (11)
J.polski
6 a - Brach A. (11)
Matematyka
6 a - Migdał J. (11)
3 09:50-10:35 Zajęcia z wychowawcą
6 a - Brach A. (11)
Technika
6 a - Bartelmus T. (11)
Religia
6 a - Zuziak J. (11)
Historia
6 a - Ryszka A. (11)
J.polski
6 a - Brach A. (11)
4 10:45-11:30 J.angielski
6 a - Mizia M. (11)
J.polski
6 a - Brach A. (11)
Historia
6 a - Ryszka A. (11)
J.angielski
6 a - Mizia M. (11)
J.angielski
6 a - Mizia M. (11)
5 11:50-12:35 Geografia
6 a - Jabłońska S. (18)
Informatyka
6 a - Migdał J. (16)
Wychowanie fizyczne
6 a - Bal J. (gimnastyczna)
Matematyka
6 a - Migdał J. (11)
Muzyka
6 a - Wilk K. (20)
6 12:50-13:35 Wychowanie do życia w rodzinie
6 a - Kozieł E. (11)
Wychowanie fizyczne
6 a - Bal J. (gimnastyczna)
Wychowanie fizyczne
6 a - Bal J. (gimnastyczna)
7 13:45-14:30 Wychowanie fizyczne
6 a - Bal J. (gimnastyczna)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20

Klasa 6 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
6 b - Tokarski R. (gimnastyczna)
Matematyka
6 b - Szczerbik M. (10)
J.angielski
6 b - Mizia M. (10)
Wychowanie fizyczne
6 b - Tokarski R. (gimnastyczna)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
6 b - Tokarski R. (gimnastyczna)
Religia
6 b - Zuziak J. (10)
Matematyka
6 b - Szczerbik M. (10)
Wychowanie fizyczne
6 b - Tokarski R. (gimnastyczna)
Informatyka
6 b - Zuziak J. (16)
3 09:50-10:35 Zajęcia z wychowawcą
6 b - Zuziak J. (10)
J.polski
6 b - Brach A. (10)
J.polski
6 b - Brach A. (10)
J.angielski
6 b - Mizia M. (10)
Historia
6 b - Ryszka A. (10)
4 10:45-11:30 J.polski
6 b - Brach A. (10)
Technika
6 b - Bartelmus T. (10)
Religia
6 b - Zuziak J. (10)
J.polski
6 b - Brach A. (10)
Matematyka
6 b - Szczerbik M. (10)
5 11:50-12:35 Plastyka
6 b - Chałupniak-Bednarska A. (10)
Geografia
6 b - Jabłońska S. (18)
Biologia
6 b - Masny M. (18)
Matematyka
6 b - Szczerbik M. (10)
J.polski
6 b - Brach A. (10)
6 12:50-13:35 Historia
6 b - Ryszka A. (10)
J.angielski
6 b - Mizia M. (10)
7 13:45-14:30 Wychowanie do życia w rodzinie
6 b - Kozieł E. (10)
Muzyka
6 b - Wilk K. (20)
8 14:40-15:25
9 15:35-16:20

Klasa 7 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Geografia
7 a - Jabłońska S. (18)
Plastyka
7 a - Chałupniak-Bednarska A. (15)
Matematyka
7 a - Szczerbik M. (15)
Chemia
7 a - Bartoszek D. (17)
J.polski
7 a - Dereń M. (15)
2 08:55-09:40 Fizyka
7 a - Szymik D. (15)
Matematyka
7 a - Szczerbik M. (15)
J.polski
7 a - Dereń M. (15)
Fizyka
7 a - Szymik D. (15)
Matematyka
7 a - Szczerbik M. (15)
3 09:50-10:35 J. niemiecki
7 a - Kowalczyk I. (15)
Biologia
7 a - Masny M. (18)
J.angielski
7 a - Rutkowska-Telepnev M. (15)
Matematyka
7 a - Szczerbik M. (15)
Chemia
7 a - Bartoszek D. (17)
4 10:45-11:30 J.polski
7 a - Dereń M. (15)
Historia
7 a - Ryszka A. (15)
Biologia
7 a - Masny M. (18)
J.angielski
7 a - Rutkowska-Telepnev M. (15)
Wychowanie fizyczne
7 a - Bal J. (hala sportowa)
5 11:50-12:35 Zajęcia z wychowawcą
7 a - Dereń M. (15)
J.polski
7 a - Dereń M. (15)
Informatyka
7 a - Zuziak J. (16)
J.polski
7 a - Dereń M. (15)
Wychowanie fizyczne
7 a - Bal J. (hala sportowa)
6 12:50-13:35 Religia
7 a - Zuziak J. (15)
J.angielski
7 a - Rutkowska-Telepnev M. (15)
Geografia
7 a - Jabłońska S. (18)
Religia
7 a - Zuziak J. (15)
Historia
7 a - Ryszka A. (15)
7 13:45-14:30 Doradztwo zawodowe
7 a - Herman M. (15) Lekcja zapisana dla dni: 2019-11-25, 2020-02-10, 2020-02-17, 2020-03-02,
J. niemiecki
7 a - Kowalczyk I. (15)
Wychowanie fizyczne
7 a - Bal J. (gimnastyczna)
Muzyka
7 a - Wilk K. (20)
Wychowanie do życia w rodzinie
7 a - Kozieł E. (15)
8 14:40-15:25 Wychowanie fizyczne
7 a - Bal J. (gimnastyczna)
9 15:35-16:20

Klasa 8 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 Fizyka
8 a - Szymik D. (17)
Informatyka
8 ang.p - Zuziak J. (16)
Wychowanie fizyczne
8 ang.z - Drużbacki M. (gimnastyczna)
Wychowanie fizyczne
8 ang.p - Drużbacki M. (gimnastyczna)
Informatyka
8 ang.z - Zuziak J. (16)
Fizyka
8 a - Szymik D. (18)
Matematyka
8 a - Szczerbik M. (17)
2 08:55-09:40 Geografia
8 a - Jabłońska S. (18)
Wychowanie fizyczne
8 ang.p - Drużbacki M. (gimnastyczna)
J.angielski
8 ang.z - Rutkowska-Telepnev M. (17)
J. niemiecki
8 ang.p - Kowalczyk I. (17)
Wychowanie fizyczne
8 ang.z - Drużbacki M. (gimnastyczna)
Chemia
8 a - Bartoszek D. (17)
Historia
8 a - Ryszka A. (17)
3 09:50-10:35 J.polski
8 a - Dereń M. (17)
Matematyka
8 a - Szczerbik M. (17)
Matematyka
8 a - Szczerbik M. (17)
J.polski
8 a - Dereń M. (17)
J.polski
8 a - Dereń M. (18)
4 10:45-11:30 Edukacja dla bezpieczeństwa
8 a - Błachut S. (17)
Biologia
8 a - Masny M. (18)
J.polski
8 a - Dereń M. (17)
Matematyka
8 a - Szczerbik M. (18)
Chemia
8 a - Bartoszek D. (17)
5 11:50-12:35 J.angielski
8 ang.p - Rutkowska-Telepnev M. (17)
Wychowanie fizyczne
8 ang.z - Drużbacki M. (gimnastyczna)
Religia
8 a - Zuziak J. (17)
J.angielski
8 ang.p - Rutkowska-Telepnev M. (17)
J. niemiecki
8 ang.z - Kowalczyk I. (11)
Wychowanie fizyczne
8 ang.p - Drużbacki M. (gimnastyczna)
J.angielski
8 ang.z - Rutkowska-Telepnev M. (17)
Wiedza o społeczeństwie
8 a - Ryszka A. (17)
6 12:50-13:35 Wychowanie fizyczne
8 ang.p - Drużbacki M. (gimnastyczna)
J.angielski
8 ang.z - Rutkowska-Telepnev M. (17)
J.polski
8 a - Dereń M. (17)
Zajęcia z wychowawcą
8 a - Rutkowska-Telepnev M. (17)
J.angielski
8 ang.p - Rutkowska-Telepnev M. (17)
Wychowanie fizyczne
8 ang.z - Drużbacki M. (gimnastyczna)
J. niemiecki
8 ang.z - Kowalczyk I. (17)
7 13:45-14:30 J. niemiecki
8 ang.p - Kowalczyk I. (17)
Historia
8 a - Ryszka A. (17)
Wiedza o społeczeństwie
8 a - Ryszka A. (17)
Religia
8 a - Zuziak J. (17)
8 14:40-15:25 Wychowanie do życia w rodzinie
8 a - Kozieł E. (17)
Doradztwo zawodowe
8 a - Herman M. (17) Lekcja zapisana dla dni: 2019-11-27, 2019-12-04, 2020-03-11, 2020-04-29, 2020-05-20,
9 15:35-16:20

Dziennik 1a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jackowska M. (27)
10:45-11:30
J.angielski
Rutkowska-Telepnev M. (27)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Jackowska M. (27)
08:55-09:40
edukacja informatyczna
Jackowska M. (16)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jackowska M. (27)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Jackowska M. (sala zabaw)
11:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jackowska M. (27)
08:00-08:45
Religia
Sandok M. (27)
08:55-09:49
Wychowanie fizyczne
Jackowska M. (sala zabaw)
09:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jackowska M. (27)
08:55-09:40
J.angielski
Rutkowska-Telepnev M. (27)
09:40-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jackowska M. (27)
08:00-08:45
rytmika
Wilk K. (20)
1 ab
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Jackowska M. (gimnastyczna)
09:50-10:35
Religia
Sandok M. (27)
10:45-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Jackowska M. (27)

Dziennik 1b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Religia
Sandok M. (25)
08:55-09:40
edukacja informatyczna
Bożek A. (16)
09:50-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Bożek A. (25)
11:50-12:35
J.angielski
Mizia M. (25)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Bożek A. (25)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Bożek A. (sala zabaw)
09:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Bożek A. (25)
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Bożek A. (25)
10:45-11:30
J.angielski
Mizia M. (25)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Bożek A. (25)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Bożek A. (sala zabaw)
10:45-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Bożek A. (25)
08:00-08:45
rytmika
Wilk K. (20)
1 rytmika
08:55-09:40
Religia
Sandok M. (25)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Bożek A. (25)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Bożek A. (gimnastyczna)
11:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Bożek A. (25)

Dziennik 2a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:55-09:40
Religia
Sandok M. (24)
09:50-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Laszczak M. (24)
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Laszczak M. (24)
10:50-11:30
edukacja informatyczna
Laszczak M. (16)
11:50-12:35
Wychowanie fizyczne
Laszczak M. (gimnastyczna)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Laszczak M. (24)
08:55-09:40
J.angielski
Mizia M. (24)
09:50-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Laszczak M. (24)
11:50-12:35
Wychowanie fizyczne
Laszczak M. (sala zabaw)
08:00-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Laszczak M. (24)
11:50-12:35
J.angielski
Mizia M. (24)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Laszczak M. (gimnastyczna)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Laszczak M. (24)
09:50-10:35
rytmika
Wilk K. (20)
10:45-11:30
Religia
Sandok M. (24)

Dziennik 3a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
J.angielski
Rutkowska-Telepnev M. (26)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kubas T. (26)
09:50-10:35
Religia
Sandok M. (26)
10:45-12:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kubas T. (26)
08:00-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kubas T. (26)
09:55-10:35
Wychowanie fizyczne
Kubas T. (sala zabaw)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kubas T. (26)
08:00-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kubas T. (26)
08:00-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kubas T. (26)
10:45-11:30
edukacja informatyczna
Kubas T. (16)
11:50-12:35
Wychowanie fizyczne
Kubas T. (sala zabaw)
12:50-13:35
rytmika
Wilk K. (20)
08:00-08:45
Religia
Sandok M. (26)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kubas T. (26)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Kubas T. (gimnastyczna)
10:45-11:30
J.angielski
Rutkowska-Telepnev M. (26)