Jesienny rajd

Archiwum » Archiwum 2013/2014 » Jesienny rajd

W czwartek 3 października uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami i nauczycielami ruszyli w góry na coroczny Szkolny Rajd. Jesienna pogoda i humory dopisywały od samego rana.

Klasy młodsze wybrały się autobusem do Cygańskiego Lasu, natomiast klasy starsze rozpoczęły wędrówkę różnymi szlakami na Magurkę. Po drodze obserwowaliśmy rozpoczynającą się właśnie w górskim lesie Złotą Polską Jesień, oddychaliśmy świeżym powietrzem i podziwialiśmy przepiękną panoramę Bielska-Białej.
    Klasy młodsze podczas przyjemnego spaceru po Cygańskim Lesie wypatrywały jesiennych skarbów: grzybów, kasztanów i żołędzi.

Klasy starsze spotkały się na Magurce, gdzie po chwili odpoczynku uczniowie szaleli w mini parku linowym stworzonym przez naszych wuefistów w cieniu drzew.
    Można też było się rozgrzać i posilić w ten chłodny, choć słoneczny dzień przy wesoło trzaskającym ognisku.
    Potem jeszcze najprzyjemniejsza chyba część wycieczki - zejście z góry.

Do miasta wróciliśmy trochę zmęczeni, ale szczęśliwi i pełni energii do zdobywania innych szczytów, tym razem tych naukowych.
    Do zobaczenia za rok!

mgr Małgorzata Rutkowska-Telepnev