Kolejna niezwykła lekcja plastyki

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2011/2012 » Kolejna niezwykła lekcja plastyki

20 marca odbyła się wycieczka do Galerii BWA w Bielsku-Białej gdzie odbyła się kolejna niezwykła lekcja plastyki. Były to, zorganizowane przez pracowników galerii, warsztaty plastyczne połączone z oglądaniem „Wystawy Dzikiej Przyrody 2011”.

W części teoretycznej dzieci oglądały zdjęcia oraz rozmawiały z prowadzącym instruktorem na ich temat.W drugiej części tworzyły w technice kolażu prace o tematyce dzikiej przyrody.

Warsztaty skłaniały do aktywności plastycznej, rozwijały wyobraźnię dzieci, zdolności manualne oraz kreatywne myślenie. W spotkaniu ze sztuką uczestniczyło 11 uczniów z klas piątych.