Koło plastyczne

Zajęcia dodatkowe » Relacje z życia kół zainteresowań » Archiwum 2016/2017 koła zainteresowań » Koło plastyczne

Na kole plastycznym rozwijaliśmy zdolności manualne, poznawaliśmy nowe techniki plastyczne, integrowaliśmy się, rozwijaliśmy wrażliwość na otaczający świat. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w działaniach, które lubią, wyjść do ośrodków kulturalnych, uczestniczenia w akcjach i konkursach plastycznych.

Efektem prowadzenia kół plastycznych dla dzieci było zdobycie wyróżnienia przez Nikolę Socha w XXIV Edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mieszkam w Beskidach /2016-2017/

Celem prowadzenia kół plastycznych było również stworzenie możliwości do rozwijania zainteresowania życiem kulturalnym własnego miasta - wyjścia z uczniami do ośrodków kulturalnych, np. Galerii BWA na wystawę „Biennale rysunku  i malarstwa uczniów z Zespołu Szkół Plastycznych”, wystawę Agaty Agatowskiej „Dzień na Marsie”.