Koncert dla Babci i Dziadka

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2015/2016 » Koncert dla Babci i Dziadka

W piątek, 22 stycznia naszą szkołę licznie odwiedzili niezwykli goście - babcie i dziadkowie, zaproszeni przez uczniów klas I-III i oddziału przedszkolnego na specjalny koncert.

W trakcie występu dzieci prezentowały wiersze, piosenki, układy taneczne oraz skecze przeznaczone dla wszystkich zgromadzonych babć i dziadków. Goście każdorazowo nagradzali małych artystów gromkimi brawami.
Po prezentacji klas, wnuczęta zaprosiły swoich dziadków na poczęstunek do klas, gdzie wszyscy miło spędzili czas na sympatycznych rozmowach z seniorami.

Wszystkim Kochanym Babciom i Szanownym Dziadkom jeszcze raz wszystkiego najlepszego!