Koniec roku - klasy młodsze

Archiwum » Archiwum 2017/2018 » Koniec roku - klasy młodsze

Być starszym - to marzenie
dzieci, a przecież czas tak szybko leci,
mija godzina za godziną,
nim się spostrzegłeś -
rok upłynął!

J. Brzechwa

Długo oczekiwana uroczystość zakończenia roku szkolnego jest dla wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców piękną chwilą, ponieważ po ciężkiej pracy nadchodzi czas zasłużonego odpoczynku.

Pani Dyrektor rozpoczęła uroczystość witając wszystkie przybyłe osoby oraz wypowiadając do uczniów kilka ciepłych słów.
Następnie klasa 3 b przedstawiła krótki występ artystyczny, w którym pożegnała szkołę na dwa miesiące i powitała wakacje.
Uczniowie podziękowali również Pani Dyrektor, nauczycielom oraz swoim rodzicom za trud włożony w ich wychowanie.
W dalszej części odbyło sie uroczyste wręczenie dyplomów i nagród za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie.
Mamy nadzieję, że pogodny nastrój, który zapanował na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018, przeniesie się na czas wakacyjny.
Życzymy wszystkim udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń!

Zdjęcia z uroczystości w naszej galerii