Listopad miesiącem nauki

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2016/2017 » Listopad miesiącem nauki

Miesiąc listopad został ogłoszony w naszej szkole miesiącem nauki. Każdy uczeń podczas zajęć będzie nagradzany w kilku kategorich: aktywna praca, prezentowane wiadomości, zadania domowe, zadania dodatkowe.
Każdy ma równe szanse zgodne z zasadą komu dużo dano od tego więcej się wymagać będzie. Uczniowie pracują na miarę swoich możliwości i każdy wysiłek zostaje nagrodzony punktami, które nauczyciele wpisują w specjalnej tabeli wywieszonej w każdej klasie.
Już w grudniu samorząd uczniowski wskaże uczniów, którzy wyróżniali się swoją aktywnością i pracą.
Mamy nadzieję, że lista będzie bardzo długa.
Kochani rodzice wspierajcie swoje pociechy w tym miesiącu szczególnie.

Wszystkim życzymy sukcesów i wytrwałości. A na koniec krótka sentencja Moliera "Doprawdy, jak to miło coś umieć"