Majowe święta - klasy młodsze

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2017/2018 » Majowe święta - klasy młodsze

27 kwietnia uczniowie klas 0–III spotkali się na auli z okazji Uroczystości Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dzieci miały okazję zapoznać się z symbolami narodowymi, a wagę tej chwili uświetniły występy uczniów: były piosenki i wiersze patriotyczne, uroczyście odśpiewany hymn narodowy.

Każdy z nas w tej chwili mógł sobie uświadomić jak to pięknie móc żyć w wolnym kraju, a świadomość, że każdy z nas jest Polakiem napawała dumą.

Uroczystość poprowadziła pani mgr Marzena Jackowska, która tłumaczyła dzieciom, że oprócz 3 maja każdy z nas musi też pamiętać o ważnych dniach: 1 Maja - Święto Pracy i 2 Maja Święto Flagi.

mgr Ilona Beck