Mamo! Tato! Bawcie się razem z nami

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2010/2011 » Mamo! Tato! Bawcie się razem z nami

Kochamy Was

10 czerwca 2011 roku „Mamo, Tato! Zobaczcie, co potrafimy! Bawcie się razem z nami!”

Pod takim hasłem odbyły się zajęcia otwarte podsumowujące trzeci etap unijnego programu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”.

Bohaterami tego dnia byli pierwszoklasiści, którzy pracując w zespołach stworzyli wielką kolorową laurkę dla swoich rodziców.

Uczniowie działali w czterech grupach: polonistycznej, gdzie układali życzenia; matematycznej, w której „kupowali” prezenty; plastycznej, której zadanie polegało na wykonaniu dekoracji do laurki i sportowej, która układała tor przeszkód dla rodziców.

Licznie zgromadzeni rodzice aktywnie i chętnie uczestniczyli w zajęciach wspomagając swoje pociechy.