Międzyszkolne zawody szachowe

Archiwum » Archiwum 2017/2018 » Międzyszkolne zawody szachowe

W dniach 2 i 3 października bieżącego roku odbyły się w hali BBOSIR pod Dębowcem międzyszkolne zawody szachowe Bielska-Białej dla klas siódmych i gimnazjalnych oraz szkół podstawowych.
W turnieju naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny.

W pierwszym dniu zawodów wystąpiła drużyna uczniów klas siódmych w składzie: Julia Stańczak, Radek Waluś, Nathan Mojeścik i Konrad Kondracki. Drużyna zajęła 8 miejsce. Jest to dobry wynik, zważywszy na to, iż nasi zawodnicy  rywalizowali głównie ze starszymi od nich  gimnazjalistami.

W drugim dniu zawodów drużyna uczniów klas 1-6 w składzie: Maja Zawadzka, Noah Mojeścik, Filip Bachta, Dawid Piecha po zaciętej rywalizacji zajęła również bardzo dobre 11 miejsce. Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratuluję i życzę sukcesów szachowych w przyszłym roku.

instruktor Samanta Kliś