Mistrzowie zdrowego śniadania

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2016/2017 » Mistrzowie zdrowego śniadania

Zachęta do udziału w konkursie na zdrowe drugie śniadania spotkała się z niezwykłym odzewem.

Uczniowie i nauczyciele w dniu 12 września podczas przerwy śniadaniowej spożywali zdrowe i smaczne produkty.

Udział w akcji okazał się doskonałym sposobem do przypomnienia jak ważne jest spożywanie zdrowego drugiego śniadania. Coraz więcej uczniów przynosi do szkoły produkty nie tylko pyszne, ale także wartościowe.

Każdego dnia po drugiej lekcji w swoich klasach uczniowie spotykają się, by wspólnie spożyć przyniesione śniadanie. Jest to okazja nie tylko do "naładowania" energii, ale również czas spotkań i rozmów przy stole.

Komisja wybrała również mistrzów drugiego śniadania, którym wręczyła pamiątkowy dyplom oraz zdrowy soczek.

Więcej zdjęć w naszej galerii.