Podsumowanie akcji "Podaj łapę"

Archiwum » Archiwum 2017/2018 » Podsumowanie akcji "Podaj łapę"

Od wielu lat nasza szkoła bierze udział w akcji pomocy zwierzętom ze schroniska Reksio. Celem jest wyrabianie wrażliwości na potrzeby zwierząt. W tym roku szkolnym 2017/18 zaangażowała się cała społeczność: rodzice, uczniowie, nauczyciele, samorząd szkolny.

W ramach zbiórki przeprowadzono następujące działania: wykonano plakaty reklamujące akcję, prace plastyczne przedstawiające zwierzęta ze schroniska. Zrobiono gazetki na korytarzach, zachęcano uczniów, przeprowadzono krótkie prelekcje na lekcjach przyrody promujące tę akcję.

Skontaktowano się z rodzicami uczniów różnych grup wiekowych. Akcesoria i karma zbierane były na świetlicy oraz w sali przyrodniczo/biologiczno -geograficznej. Zebrane akcesoria dla schroniska można zobaczyć na zdjęciach.
Wszystkim, którzy zaangażowali się i wspomogli akcję, bardzo serdecznie dziękujemy.

Sylwia Jabłońska
Alina Bednarska-Chałupniak