Ślubowanie 2018

Archiwum » Archiwum 2018/2019 » Ślubowanie 2018

Jedną z piękniejszych uroczystości odbywających się w naszej szkole jest Ślubowanie uczniów klas I. W tym roku miało ono miejsce 12 października. Przygotowania do uroczystości trwały od początku roku szkolnego.

Po przywitaniu przez Panią Dyrektor Martę Czaudernę uczniowie klasy I zaprezentowali swoje talenty recytatorskie oraz wokalne. Aby mogli przystąpić do uroczystego pasowania, musieli zdać egzamin dotyczący wiedzy na temat zasad ruchu drogowego, dobrego zachowania oraz wiedzy o swoim kraju ojczystym. Zdali śpiewająco!

Po złożonym ślubowaniu, Pani Dyrektor pasowała dzieci na uczniów wielkim ołówkiem.

Każdy pierwszoklasista otrzymał legitymację, tarczę oraz pamiątkowy dyplom, a od rodziców słodką niespodziankę -  rożek obfitości.

Dzieci były zachwycone, a ich wychowawczyni mgr Maria Laszczak dumna, że pomimo wielkiego stresu, wszyscy uczniowie zaprezentowali się znakomicie.

Zdjęcia ze ślubowania dostępne w naszej galerii