Ślubowanie pierwszaków - 2017

Archiwum » Archiwum 2017/2018 » Ślubowanie pierwszaków - 2017

W piątek 13 października w auli naszej szkoły odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej.
Pierwszoklasiści w obecności pani dyrektor Marty Czauderny, rodziców, nauczycieli oraz starszych i młodszych kolegów zaprezentowali swoje umiejętności.

Wszyscy zaproszeni goście mogli posłuchać jak dzieci śpiewają, zobaczyć jak potrafią wspólnie pracować oraz posłuchać o tym, czego już zdążyły się nauczyć.
Pierwszoklasiści wspaniale poradzili sobie z zadaniami, w związku z tym mogli przystąpić do uroczystego ślubowania. Obiecali być przykładnymi uczniami i dobrymi kolegami.
Po uroczystej przysiędze zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów szkoły.

Każdy pierwszoklasista otrzymał legitymację szkolną, tarczę oraz pamiątkowy dyplom.W klasie na nowych uczniów czekała słodka niespodzianka- rożki obfitości przygotowane przez rodziców.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie!