Ślubowanie pierwszaków

Archiwum » Archiwum 2012/2013 » Ślubowanie pierwszaków

W poniedziałek 15 października w auli naszej szkoły odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej.

Pierwszoklasiści w obecności pani dyrektor Lucyny Grabowskiej, rodziców i starszych kolegów zaprezentowali swoje umiejętności. Uczniowie musieli przejść przez cztery krainy: śpiewu, pracowitości, mądrości i miłości, żeby mogli zostać przyjęci do braci szkolnej.

Wszyscy zaproszeni goście mogli posłuchać jak dzieci śpiewają, zobaczyć jak potrafią wspólnie pracować oraz posłuchać o tym, czego dzieci zdążyły się już nauczyć.

Pierwszoklasiści wspaniale poradzili sobie z zadaniami, w związku z tym mogli przystąpić do uroczystego ślubowania. Obiecali być dobrymi uczniami i kolegami.

Po uroczystej przysiędze zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów szkoły. Każdy pierwszoklasista otrzymał legitymację szkolną, tarczę oraz pamiątkowy prezent od starszych kolegów.
    W klasie na nowych uczniów czekała słodka niespodzianka- rożki obfitości przygotowana przez rodziców.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym
    szkolnym świadectwie.

wychowawca klasy I - mgr Marta Czauderna