Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Archiwum » Archiwum 2015/2016 » Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Uroczystość prowadziła Pani Anna Bożek, która na wstępie powitała przybyłych gości, Panią Dyrektor szkoły, nauczycieli oraz rodziców i uczniów.

Pierwszoklasiści przygotowali pod okiem swoich wychowawczyń pani Anny Bożek oraz pani Marii Laszczak program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Pięknie zaśpiewane piosenki z przejęciem wyrecytowane wiersze wycisnęły niejedną łzę z oczu rodziców. Uczniowie wykazali się również wiedzą dotyczącą naszej ojczyzny i znajomością zasad, które ułatwiają prawidłowe funkcjonowanie w grupie rówieśniczej. Po zakończonym występie wszyscy zgodnie stwierdzili, że mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej.

Uczniowie klas pierwszych zwróceni w stronę flagi ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, przyjaciółmi roślin i zwierząt, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

przygotowanie - mgr Anna Bożek, mgr Maria Laszczak