Sportowe sukcesy naszych uczniów

Archiwum » Archiwum 2012/2013 » Sportowe sukcesy naszych uczniów

Chłopcy z klas IV-VI, którzy wzięli udział w Mistrzostwach Miasta Tenisa Stołowego zajęli drużynowo IV miejsce. Byli to: Bartek Gronkiewicz, Tymek Trębacz oraz Mikołaj Misiarz.

Uczeń klasy VI a Bartłomiej Gronkiewicz osiągnął również sukces osobisty zajmując IV miejsce w rywalizacji indywidualnej.

Również dziewczęta naszej szkoły mogą świętować debiutancki sukces w Mistrzostwach Miasta Siatkówki. Młode siatkarki przeszły pomyślnie pierwszy etap rywalizacji. A oto nasze zawodniczki:

Kasia Nytra, Oliwia Śliwka, Julia Ratomska, Wiktoria Piwowarczyk, Dorota Bożek, Sandra Matlak, Kinga Łajczak, Klaudia Zięcina, Marta Herma, Julia Fitrzyk.

Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej rywalizacji.

opiekunowie - mgr Jan Bal, mgr Mirosław Drużbacki