Spotkanie z niezwykłym człowiekiem

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2015/2016 » Spotkanie z niezwykłym człowiekiem

Spotkanie z tym niezwykłym człowiekiem przebiegło w bardzo radosnej i pełnej zainteresowania atmosferze. Mieliśmy okazję obejrzeć film z ostatniej wyprawy pana Andrzeja oraz dwa inne - przedstawiające jego pasję.

Uczniowie chętnie zadawali pytania oraz wyrażali swój podziw wypowiadanymi słowami i gromkimi brawami.

Pan Andrzej zachęcał, aby walczyć o swoje marzenia wytrwałością i wiarą w siebie. Na koniec spotkania nasz gość z rąk przedstawicieli Stowarzyszenia Aktywnych Polaków, otrzymał specjalny certyfikat:

Aktywności Obywatelskiej za otwartość serca dla dzieci i chęć dzielenia się receptą na sukces.

Dzieci otrzymały również od naszego gościa autografy, kolejka była długa.

Dziękujemy za to niezwykłe spotkanie.