Sukcesy sportowe naszych uczniów

Archiwum » Archiwum 2013/2014 » Sukcesy sportowe naszych uczniów

Ostatni miesiąc starego roku był obfity w sportowe sukcesy uzyskane podczas IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ.

Członkowie szkolnego koła szachowego debiutowali w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - szachy dziewcząt. Nasza drużyna zdobyła IV miejsce, natomiast w klasyfikacji indywidualnej uczennica klasy VB - Inez Drabek zajęła II miejsce. Cieszymy się z sukcesów dziewcząt i czekamy na dalsze. Gratulujemy również opiekunowi koła szachowego panu Andrzejowi Kowalczykowi.

Uczniowie klas czwartej i piątych sukcesem zakończyli swój udział w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - rozgrywki piłki ręcznej chłopców.

Udało im się wyjść z grupy i awansować do następnej rundy tych rozgrywek. Szkolną drużynę tworzą chłopcy:

1. Misiarz Mikołaj 5A
2. Paszek Krystian 5A
3. Sieczkowski Paweł 5A
4. Botwina Ruben 5A
5. Macioch Dominik 5A
6. Byrdy Paweł 5A
7. Wojtylak Daniel 5A
8. Wałęga Michał 5A
9. Naglik Tomasz 5B
10. Wróblewski Łukasz 4

Drugi etap rozgrywek już w lutym. Życzymy chłopakom i ich opiekunom - panom Janowi Balowi i Mirosławowi Drużbackiemu - dobrej formy i kolejnych zwycięstw.