• kobb.jpg

3 miejsce - Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Bielsku-Białej

W dniu 26.04.2018 uczniowie klas III naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Bielsku-Białej dla klas III w składzie: Filip Bachta, Leszek Binda, Nikola Nowak.

Piękną pracę plastyczną na temat: "Bielsko-Biała widziane oczami dziecka" wykonał Kacper Waluś.

• Stanczak_001.jpg

I miejsce w konkursie plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

W XXV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach" /edycja 2017-2018/organizowanym przez GOK w Świnnej Julia Stańczak z kl. 7a zdobyła Nagrodę Dyrektora GOK Świnna, a Paulina Zięcina z 7b zdobyła wyróżnienie.

Gratulujemy

• julia1.jpg

3 miejsce w konkursie piosenki angielskiej

23. 03.2018 Julia Przeczek, uczennica klasy 4a, zdobyła 3 miejsce w międzyszkolnym konkursie piosenki w języku angielskim.

• szachy_2017.jpg

Międzyszkolne zawody szachowe

W dniach 2 i 3 października bieżącego roku odbyły się w hali BBOSIR pod Dębowcem międzyszkolne zawody szachowe Bielska-Białej dla klas siódmych i gimnazjalnych oraz szkół podstawowych.
    W turnieju naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny.

• szachy[3].jpg

Nasi uczniowie zawodnikami Polskiego Związku Szachowego

Wielki sukces naszych uczniów Nathana i Noaha Mojeścików. Wzięli udział w zawodach szachowych i zdobyli V kategorię. Dzięki temu zostali wpisani na listę zawodników Polskiego Związku Szachowego.

• wyroznienie_001.jpg

Mieszkam w Beskidach - sukces

W XXIV Edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mieszkam w Beskidach  organizowanym  przez Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej w tym roku Nikola Socha zdobyła wyróżnienie i pięknie reprezentowała naszą szkołę.
    Serdeczne gratulacje dla Nikolii!

nauczyciel plastyki Alina Chałupniak-Bednarska

• konkurs_ziemi4.jpg

Geologiczne barwy Ziemi - wyniki konkursu

W roku szkolnym 2017 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez Państwowy Instytut Geologiczny w Sosnowcu.W pierwszym etapie na terenie szkoły wybrano 5 prac i wysłano do Sosnowca. A tak ocenia udział w konkursie laureatka Kasia Bartoszewska:

Jestem bardzo zadowolona, że otrzymałam wyróżnienie w tym konkursie. Nigdy dotąd nie uczestniczyłam w takiej uroczystości. W czasie wręczania nagród byłam trochę zdenerwowana, ale także podekscytowana. W przyszłym roku chciałabym także wziąć udział w tym konkursie i może zająć jeszcze lepsze miejsce.

• czytam2.jpg

II miejsce - Konkurs CZYTAM, ROZUMIĘ, POTRAFIĘ

Dnia 31.03. 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Bielsku-Białej odbył się XII międzyszkolny konkurs CZYTAM, ROZUMIEM, POTRAFIĘ.

Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Walaszek z klasy 3a oraz Karol Laszczak z klasy 3b.

• bb3[1].jpg

II miejsce - Konkurs o Bielsku-Białej

W dniu 20.04.2017 uczniowie klas III wzięli udział w XVI Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Bielsku-Białej dla klas III. Drużynę stanowiły uczennice: Julia Przeczek, Zuzanna Kwiecińska oraz Karolina Mikołajczyk.

• tenis[1].jpg

Sukces w tenisie stołowym

W dniu 15 listopada 2016 roku odbyły się zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców szkól podstawowych.

W turnieju wzięło udział 92 uczestników z 17 szkół.

• konkurs[2].jpg

I miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim

W dniu 17 listopada 2016 r. odbył się międzyszkolny konkurs recytatorski „W krainie poezji Jana Brzechwy” w Bibliotece Pedagogicznej w Bielsku – Białej. Przygotowaniami zajęła się pani Agnieszka Brach.

• siatkowka.jpg

Awans do półfinału Mistrzostw Miasta w piłce siatkowej dziewcząt

Dnia 17.11.2016 roku rozgrywki szkolne rozpoczęła reprezentacja szkoły w piłce siatkowej dziewcząt w składzie:

Laszczak Jowita, Stec Jolanta, Zięcina Paulina, Pach Natalia, Olma Klaudia, Labryga Natalia, Mieszczak Karina, Wiśniewska Julia, Stańczak Julia.