Święto Edukacji Narodowej

Archiwum » Archiwum 2017/2018 » Święto Edukacji Narodowej

W piątek 13 października uczniowie naszej szkoły zebrali się na auli, aby obejrzeć przedstawienie kabaretowe przygotowane z okazji Święta Edukacji Narodowej przez koło teatralne pod opieką pani mgr Agnieszki Brach.

Wszyscy, zarówno uczniowie jak i nauczyciele oraz pracownicy szkoły, bawili się doskonale, było mnóstwo śmiechu i oklasków.Uczniowie z koła teatralnego włożyli dużo serca, talentu i zaangażowania w przygotowanie spektaklu.

Po przedstawieniu pani dyrektor Marta Czauderna złożyła życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły, następnie życzenia składali przedstawiciele Rady Rodziców, a członkowie Samorządu Uczniowskiego wręczyli nauczycielom ozdobne kartki z życzeniami.Na zakończenie wszyscy uczniowie odśpiewali piosenkę – życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły.