Szkolny rajd

Archiwum » Archiwum 2016/2017 » Szkolny rajd

30 września odbył się szkolny rajd integracyjny połączony z obchodami światowego dnia tabliczki mnożenia. Tak jak w ubiegłym roku wybraliśmy się na Dębowiec.

Tego dnia pogoda wprost rozpieszczała, więc spacer w takich okolicznościach to była czysta przyjemnośc. Uśmiech nie schodził z twarzy uczestników.

Na górze czekało na uczniów wiele atrakcji, największą jak zawsze był przygotowany przez panów Mirosława Drużbackiego oraz Jana Bala „małpi gaj”, czyli linowy tor przeszkód.

Ponadto dzieci bawiły się na placu zabaw, grały w piłkę, a także przepytywały dorosłych z tabliczki mnożenia.

Pomimo zmęczenia wszyscy w doskonałych nastrojach zeszli z opiekunami do autobusów i wrócili do szkoły. Pozostały cudowne wspomnienia i oczekiwanie na kolejny rajd.