Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Archiwum » Archiwum 2015/2016 » Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

1 września nasza szkoła rozbrzmiewała śmiechem i muzyką, gdyż nowy rok szkolny rozpoczęliśmy na wesoło.

W tym dniu szkolne koło kabaretowe złożone z uczniów klasy 6 pod opieką pani Agnieszki Brach rozbawiło nas śpiewając, tańcząc i opowiadając o szkolnych przypadłościach: bojaźni, nudzie i głupawce.

Rozruszaliśmy naszą szkołę z zapałem i energią właściwą uczniom, którzy dobrze wypoczęli w czasie wakacji.

Opowiedzieliśmy młodszym kolegom i koleżankom o zaletach powrotu do szkoły: spotkaniach z przyjaciółmi, wspólnych wycieczkach, zabawachi grach zespołowych.

Mamy nadzieję, że tego zapału i energii wystarczy nam na cały rok szkolny i z równym entuzjazmem w czerwcu pożegnamy szkołę i powitamy wakacje.

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom powodzenia w nowym roku szkolnym!