Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2017/2018 » Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017r. nastąpiła inauguracja roku szkolnego dla uczniów naszej szkoły. Rozpoczęła Pani Dyrektor Marta Czauderna, która serdecznie powitała wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Życzyła uczniom miłego pobytu w szkole oraz sukcesów w nauce, a nauczycielom wytrwałości i cierpliwości.

Zaraz potem była część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klasy III a pod kierunkiem wychowawczyni  Pani  Anny Bożek. Uczniowie deklamowali wiersze i śpiewali piosenki. Po skończonej uroczystości wszyscy uczniowie wraz ze swoimi paniami rozeszli się do klas.
Uczniowie klasy I i oddziału przedszkolnego, z obawą i niepewnością, a niektórzy z ciekawością obserwowali całe to wydarzenie. Zrobimy wszystko, aby dobrze czuli się w naszej szkole.

mgr Anna Bożek