Walentynkowe wspomnienia

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2013/2014 » Walentynkowe wspomnienia

1 lutego w naszej szkole dało się poczuć karnawałową atmosferę. Klasy starsze bawiły się na drugiej w tym roku szkolnym dyskotece zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Tym razem oprawą muzyczną zajęli się Patryk Śmigała i Ruben Botwina z klasy 5a, którzy wzorowo wywiązali się z funkcji DJ-ów.

Ponieważ zbliżały się Walentynki w czasie dyskoteki nastąpił finał świetlicowej Poczty walentynkowej.

Przez cały tydzień dzieci przynosiły i wrzucały
do specjalnej skrzynki, zrobione przez siebie walentynki. Wykonywały je w świetlicy, na zajęciach plastycznych i w domu.  Wszyscy, którym ktoś chciał okazać  swoją sympatię zostali obdarowani kartkami.

W czasie karnawału tradycją jest przebieranie się w zwariowane kostiumy, więc wybraliśmy najciekawsze nakrycia głowy i nagrodziliśmy ich włascicieli –Michała Szłapę z klasy 4 i Pawła Byrdy z 5a słodkimi upominkami.

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w organizację zabawy.

mgr Małgorzata Rutkowska-Telepnev
mgr Alina Chałupniak-Bednarska