Wspomnienia z Dnia Rodzinki

Archiwum » Archiwum 2015/2016 » Wspomnienia z Dnia Rodzinki

Wspaniała pogoda i gorąca atmosfera towarzyszyły nam w sobotę 11 czerwca. W tym dniu cała nasza społeczność szkolna spotkała się o godzinie 10.00, by wspólnie spędzić sobotnie przedpołudnie.

Na uczestników czekało wiele atrakcji. Rozegrany został rodzinny turniej sportowy, wybrano mistrza szachowego. Dzieciaki i rodzice mogli pięknie ozdobić swoje twarze i paznokcie oraz wylosować wspaniałe nagrody.

Każda klasa zaprezentowała przed rodzicami swoje liczne talenty. Były wiersze, tańce, piosenki i inscenizacje.

Występ party tanecznej ze szkoły tańca Qubana tak nas rozgrzał, że wspólnie zatańczyliśmy energetyczny taniec Chocolate. Odważniejsi z nas dali sobie zrobić zdjęcie w szalonej budce pani Justyny.

Dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom, rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc oraz pracownikom administracji i nauczycielom.

Dzień był naprawdę radosny i bawiliśmy się wyśmienicie.

Na dowód tego zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.