Wspomnienia z Dnia Rodziny

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2011/2012 » Wspomnienia z Dnia Rodziny

W sobotę 19 maja w naszej szkole odbył się Dzień Rodziny, na który każdy uczeń mógł przyprowadzić mamę, tatę, siostrę, brata lub przyjaciela i pokazać im budynek szkolny z nieco innej strony.

Witamy miłych gości

Specjalnie dla naszych drogich gości zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji.

Pani dyrektor powitała wszystkich na auli i zaprosiła na występ Koła Teatralnego, prezentującego znane i lubiane bajki na wesoło, oraz na koncert rozśpiewanych i roztańczonych przedstawicieli klas młodszych i starszych.

Po koncercie każdy mógł kreatywnie spędzić czas biorąc udział w zajęciach praktycznych z języka angielskiego, pierwszej pomocy, informatyki lub origami, zbudować robota z klocków Lego, obejrzeć mini zoo złożone z pupili naszych uczniów lub uczestniczyć w turnieju szachowym.

Sporą popularnością cieszyła się loteria fantowa z nagrodami -niespodziankami.

Młodsze dzieci szalały w sali zabaw i dmuchanych zamkach, mogły też na chwilę zmienić się we wróżkę lub superbohatera za sprawą farbek do twarzy.

Prawdziwym hitem dnia okazał się turniej sprawnościowy, w którym prawie każdy uczeń chciał spróbować swych sił.

Odbyło się także spotkanie informacyjne dla rodziców naszych przyszłorocznych maluchów.

Wiosenna pogoda dopisała, przypominając wszystkim, że już niedługo wakacje. Do zobaczenia w przyszłym roku!