Wspomnienie Dnia Babci i Dziadka

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2017/2018 » Wspomnienie Dnia Babci i Dziadka

W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez klas 0-III. Święto Babci i Dziadka to dzień uśmiechów, wzruszeń i radości.

Ta wspaniała uroczystość odbyła się w naszej szkole 26 stycznia 2018roku.

Zaproszeni goście licznie przybyli na aulę, aby podziwiać występy swoich wnuczek i wnucząt. Uczniowie klas O-III prezentowali się w krótkich programach artystycznych przygotowanych pod kierunkiem swoich pań i pana z rytmiki. Dzieci w formie wierszy i piosenek złożyły babciom i dziadkom życzenia.

Po części artystycznej wszyscy goście zostali zaproszeni do klas na słodki poczęstunek. Tam uczniowie obdarowali swoich ukochanych gości własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Wszystkim babciom i dziadkom dziękujemy za przybycie. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy. Zapraszamy za rok.

mgr Anna Bożek