Zajęcia dla klas 4-8 2019/2020

Zajęcia dodatkowe » Zajęcia dla klas 4-8 2019/2020

Bezpłatne zajęcia dodatkowe prowadzone dla klas 4-8 w Szkole Podstawowej nr 10.

PONIEDZIAŁEK
Rodzaj zajęćProwadzącyGodzinaSala
Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla klasy 6 a, 6 b
Agnieszka Brach
1250-1335
11
Zajęcia plastyczne dla klas 4-7
Alina Chałupniak-Bednerska
1250-1335
14
Koło języka angielskiego dla klas 6 a, 6 b
Marlena Mizia
1250-1335
11
Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla klasy 7
Magdalena Derń
1345-1430
15
Przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego dla klas 7-8
Małgorzata Rutkowska-Telepnev
1345-1430
18
Biblijne - przygotowanie do konkursu
Jolanta Zuziak
1345-1430
10
SKS koszykówka
Rafał Tokarski
1430-1515
Gimnastyczna
Przygotowanie do egzaminu z języka polskiego dla klasy 8
Magdalena Derń
1440-1525
15
Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego dla klas 7 i 8
Ilona Kowalczyk
1440-1525
Biblioteka
Koło z biologii dla klasy VIII (I półrocze)
Monika Masny
1440-1525
18
 
WTOREK
Rodzaj zajęćProwadzącyGodzinaSala
„Poszukiwacze przygód” - koło moli książkowych i gier planszowych
Ilona Kowalczyk
800-845
Biblioteka
Zajęcia dodatkowe z języka po dla klasy 4
Agnieszka Brach
800-845
28
Koło języka angielskiego dla klas 5 a, 5 b
Małgorzata Rutkowska-Telepnev
800-845
17
"Math for 5 a" - zajęcia z matematyki dla klasy 5 a
Justyna Migdał
1345-1430
16
 
ŚRODA
Rodzaj zajęćProwadzącyGodzinaSala
"Math for 4" - zajęcia z matematyki dla klasy 4
Justyna Migdał
1250-1335
1/15
Koło z języka angielskiego dla klasy 4
Marlena Mizia
1250-1335
28
Koło teatralne dla klas 4-8
Agnieszka Brach
1345-1430
23
Robotyka 5-6 WeDo 2.0
Jolanta Zuziak
1345-1430
1
Wolontariat (każda I środa m-ca)
Monika Masny
1250-1335
 
 
CZWARTEK
Rodzaj zajęćProwadzącyGodzinaSala
Konsultacje z chemii
Dawid Bartoszek
715-745
18
Konsultacje z fizyki (co 2 tyg.)
Dorota Szymik
730-800
 
Koło gier planszowych
Ewa Kozieł
800-845
21
Zajęcia dodatkowe z języka polskiego klasa 5 a
Magdalena Derń
1250-1335
15
Koło przyrodniczo-geograficzne dla klas 4, 6 a, 6 b
Sylwia Jabłońska
1250-1335
18
Robotyka 4
Justyna Migdał
1250-1335
1
Zajęcia z matematyki dla klasy 6 b
Maria Szczerbik
1250-1335
10
Piłka nożna dla klas 4-8
Mirosław Drużbacki
1345-1430
Gimnastyczna
Konsultacje z historii
Anna Ryszka
1345-1430
14
Szachy
Samanta Kliś
1345-1430
 
Koło geograficzne dla klas 5
Sylwia Jabłońska
1345-1430
18
Robotyka 7-8
Jolanta Zuziak
1440-1525
1
 
PIĄTEK
Rodzaj zajęćProwadzącyGodzinaSala
Szachy
Samanta Kliś
800-845
 
"Math for 6 a" - zajęcia z matematyki dla klasy 6 a
Justyna Migdał
800-845
16
Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla klasy 5 b
Agnieszka Brach
1250-1335
11
"Math for 5 b" - zajęcia z matematyki dla klasy 5 b
Justyna Migdał
1250-1335
16
Przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego dla klas 7-8
Małgorzata Rutkowska-Telepnev
1250-1335
18
Przygotowanie do egzaminu z matematyki dla klasy 8
Maria Szczerbik
1250-1335
 
Przygotowanie do egzaminu z matematyki dla klasy 8
Maria Szczerbik
1345-1430
 
Zajęcia sportowe
Jan Bal
1430-1530
Gimnastyczna
Zajęcia z matematyki dla klasy 7
Maria Szczerbik
1440-1525
 

 

SOBOTA
Rodzaj zajęćProwadzącyData
Koło geograficzno-naukowe dla klasy 8
Sylwia Jabłońska
1 raz w miesiącu -
termin podany przez nauczyciela
  • Dodaj link do:
  • facebook.com

 

https://www.facebook.com/dziesiatka/

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 10

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

ul. Komorowicka 13

43-300 Bielsko-Biała

 

Tel.: 33 819 18 89

E-mail: sp10@rejbb.pl

Organ prowadzący:

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

tel. 601 148 490

Facebook