Zajęcia dla klas IV-VIII 2018/2019

Zajęcia dodatkowe » Zajęcia dla klas IV-VIII 2018/2019

PONIEDZIAŁEK
Rodzaj zajęćProwadzącyGodzinaSala
Przygotowanie do egzaminu z matematyki dla klasy 8a
Maria Szczerbik
8.00-8.45
10
”Math for 5a” – zajęcia z matematyki klasy dla 5a
Justyna Migdał
13.45-14.30
16/20
Koło języka angieslskiego dla klas 5
Marlena Mizia
13.45-14.30
11
Siatkówka dla dziewcząt
Mirosław Drużbacki
14.30-15.15
Gimnastyczna
Robotyka dla klas 7 i 8
Jolanta Zuziak
14.35-15.25
16
Koło języka angielskiego dla klas 6 i 7
Małgorzata Rutkowska-Telepnev
14.40-15.25
17
 
WTOREK
Rodzaj zajęćProwadzącyGodzinaSala
Zajęcia z języka polskiego dla klasy 8a
Agnieszka Brach
8.00-8.45 (co 2 tyg.)
15
Zajęcia z języka polskiego
Magdalena Dereń
8.00-8.45 (co 2 tyg.)
17
Zajęcia plastyczne dla klasy 4a
Alina Chałupniak-Bednarska
12.50-13.35
14
Zajęcia z języka polskiego
Magdalena Dereń
13.45-14.30 (co 2 tyg.)
17
”Math for 4b” – zajęcia z matematyki dla klasy 4b
Justyna Migdał
13.45-14.30
16/20
Koło turystyczne
Sylwia Jabłońska
14.40-15.25
 
Zajecia z biologii dla klas 7-8
Monika Masny
14.40-15.25
18
Koło gier planszowych dla klas 4-8
Ewa Kozieł
14.30-15.15
 1
Koszykówka
Rafał Tokarski
14.30-15.15
Gimnastyczna
 
ŚRODA
Rodzaj zajęćProwadzącyGodzinaSala
Zajęcia z języka polskiego dla klasy 5b
Agnieszka Brach
8.00-8.45
11
Zajęcia z biologii dla klas 5
Monika Masny
13.45-14.30
18
Koło matematyczne dla klas 5b
Maria Szczerbik
13.45-14.30
10
Przygotowanie do egzaminu z j. angielskiego dla klasy 8b
Małgorzata Rutkowska-Telepnev
13.45-14.30
15
Przygotowanie do egzaminu z matematyki dla klasy 8b
Maria Szczerbik
14.40-15.25
10
Szkolny Klub Sportowy
Jan Bal
15.25-16.25
Gimnastyczna
 
CZWARTEK
Rodzaj zajęćProwadzącyGodzinaSala
Zajęcia z języka angielskiego dla klas 4
Małgorzata Rutkowska-Telepnev
8.00-8.45
20
Koło matematyczne dla klasy 7 
Maria Szczerbik
8.00-8.45
10
”Math for 4a” - zajęcia z matematyki dla klasy 4a
Justyna Migdał
13.45-14.30
16/14
Robotyka dla klasy 5
Jolanta Zuziak
13.45-14.30
16
Piłka nożna dla chłopaków
Mirosław Drużbacki
14.30-15.15
Gimnastyczna
 
PIĄTEK
Rodzaj zajęćProwadzącyGodzinaSala
Zajęcia z języka polskiego dla klasy 4b i 5a
Agnieszka Brach
8.00-8.45
11
Szachy dla klas 4a, 4b, 5b
Samanta Kliś
8.00-8.45
25
Koło teatralne klasy 4-8
Agnieszka Brach
13.45-14.30
23
Zajęcia z języka angielskiego dla klasy 8a
Marlena Mizia
14.40-15.25
15
  • Dodaj link do:
  • facebook.com

 

 

https://www.facebook.com/dziesiatka/

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 10

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

ul. Komorowicka 13

43-300 Bielsko-Biała

 

Tel.: 33 819 18 89

E-mail: sp10@rejbb.pl

Organ prowadzący:

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

tel. 601 148 490

Facebook