Zakończenia konkursów

Konkursy » Zakończenia konkursów

• Konkurs_kartka_swiateczna.jpg

Konkurs plastyczny na kartkę świąteczną

Pani Alina Chałupniak-Bednarska przekazuje wyniki konkursu "Świąteczna kartka".

• recytacja.jpg

Konkurs recytatorski I-III

W poniedziałek, 29 października 2018 roku odbył się finał konkursu recytatorskiego dla klas I-III, który w tym roku miał tytuł „Wiersze z humorem”.
    W konkursie wzięło udział trzynaścioro uczniów klas młodszych, wyłonionych we wcześniejszych klasowych eliminacjach.

• Robot_przyszlosci_2018_(3).JPG

Mój robot przyszłości

W poniedziałek 19 listopada 2018 r. odbyło się wręczenie nagród w konkursie "Mój robot przyszłości". W konkursie wzięło udział 14 uczniów z klas 1-3 i 2 uczniów z klas 4-8.

• Konkurs_hist_2018.jpg

Konkurs z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

9 listopada 2018 r. odbył się konkurs historyczny dla uczniów klas 4-8 zorganizowany przez Pana Marcina Srokę z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

• konkurs-bezpieczenstwo4.jpg

Bezpieczna droga do szkoły

W miesiącu wrześniu 2018 r. uczniowie klas 0 – III wzięli udział w konkursie pt. „ Bezpieczna droga do szkoły”, którego organizatorami byli wychowawcy klas 0-III.

Celem konkursu było propagowanie świadomego,odpowiedzialnego i bezpiecznego uczestnictwa dzieci w ruchu drogowym. Uczniowie wypowiadali się na temat konkursu poprzez ciekawe i oryginalne prace plastyczne wykonane różnymi technikami. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!