Zakończenia konkursów

Konkursy » Zakończenia konkursów

• doll-2680904_1280.jpg

Mistrz tabliczki mnożenia

Konkurs obejmował treści nauczania zintegrowanego dla klasy III.
    Celem konkursu było wyłonienie uczniów, którzy biegle opanowali tabliczkę mnożenia i dzielenia w zakresie 100 oraz potrafią dobrze i szybko wykonywać obliczenia.

• learn-3701963_1280.jpg

Mistrz rozwiązywania zadań tekstowych

Konkurs obejmował treści nauczania zintegrowanego dla klasy III.
    Celem konkursu było wyłonienie uczniów, którzy: doskonale rozwiązują zadania matematyczne z treścią, potrafią myśleć logicznie, są dociekliwi przy rozwiązywaniu zagadek matematycznych.

• american-1209605_1280.jpg

Konkurs tłumaczeniowy

W maju w naszej szkole odbyła się XI. edycja konkursu na najlepsze tłumaczenie angielsko-polskie. Celem konkursu było zapoznanie dzieci z pracą tłumacza oraz doskonalenie umiejętności korzystania ze słownika.

• fountain-pen-447576_1280.jpg

Konkurs ortograficzny

29 maja 2019r. w naszej szkole odbył się Konkurs Ortograficzny. Jego celem było wyłonienie spośród uczniów Mistrza Ortografii.

• Informatyka2019.jpg

Konkurs informatyczny klasy 4-8

W dniach 20-25 maja 2019 r. odbyły się klasowe konkursy informatyczne. Na zajęciach obecni uczniowie rozwiązywali formularze online przygotowane przez mgr Justynę Migdał i mgr Jolantę Zuziak.

• easter-theme-4136933_1280.jpg

Wielkanocna ozdoba

Tuż przed świętami Wielkanocnymi zakończył się konkurs na najciekawszą ozdobę wielkanocną.

Konkurs rozstrzygnięto w dwóch kategoriach: klasy 0 - I oraz II - III.

• Konkurs_recytatorski_2019_(15).JPG

Wiersze bawią i uczą

W czwartek 26 kwietnia zawitała do naszej szkoły poezja, ponieważ w tym dniu odbywał się szkolny konkurs recytatorski. Tytuł konkursu brzmiał „Wiersze bawią i uczą”.

Zapraszamy do fotogalerii

• boys-3396713_1280.jpg

Czytam i rozumiem

W marcu odbył się w naszej szkole wewnątrzszkolny konkurs „Czytam i rozumiem” przeznaczony dla klas drugich i trzecich. W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie.

• Kartka_wielkanoc_2019.jpg

Konkurs plastyczny "Wielkanocna kartka"

Pani Alina Chałupniak-Bednarska przekazuje wyniki konkursu "Wielkanocna kartka".

• kaligrafia2.jpg

Konkurs kaligrafii

W lutym, przed feriami wszyscy uczniowie klas I-III wzięli udział w eliminacjach do konkursu „Mistrz kaligrafii”.
    Zadanie uczniów polegało na jak najstaranniejszym przepisaniu tekstu. Teksty zróżnicowane były pod względem poziomu.

• konkurs[4].jpg

Konkurs języka angielskiego

17 uczniów z klasy 5a i 5b oraz klasy 6 brało udział w 1 etapie międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego organizowanym przez ZCBM w Bielsku – Białej.

• Konkurs_kartka_swiateczna.jpg

Konkurs plastyczny na kartkę świąteczną

Pani Alina Chałupniak-Bednarska przekazuje wyniki konkursu "Świąteczna kartka".

• recytacja.jpg

Konkurs recytatorski I-III

W poniedziałek, 29 października 2018 roku odbył się finał konkursu recytatorskiego dla klas I-III, który w tym roku miał tytuł „Wiersze z humorem”.
    W konkursie wzięło udział trzynaścioro uczniów klas młodszych, wyłonionych we wcześniejszych klasowych eliminacjach.

• Robot_przyszlosci_2018_(3).JPG

Mój robot przyszłości

W poniedziałek 19 listopada 2018 r. odbyło się wręczenie nagród w konkursie "Mój robot przyszłości". W konkursie wzięło udział 14 uczniów z klas 1-3 i 2 uczniów z klas 4-8.

• Konkurs_hist_2018.jpg

Konkurs z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

9 listopada 2018 r. odbył się konkurs historyczny dla uczniów klas 4-8 zorganizowany przez Pana Marcina Srokę z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

• konkurs-bezpieczenstwo4.jpg

Bezpieczna droga do szkoły

W miesiącu wrześniu 2018 r. uczniowie klas 0 – III wzięli udział w konkursie pt. „ Bezpieczna droga do szkoły”, którego organizatorami byli wychowawcy klas 0-III.

Celem konkursu było propagowanie świadomego,odpowiedzialnego i bezpiecznego uczestnictwa dzieci w ruchu drogowym. Uczniowie wypowiadali się na temat konkursu poprzez ciekawe i oryginalne prace plastyczne wykonane różnymi technikami. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!