Zakończenia konkursów

Dla uczniów » Konkursy » Zakończenia konkursów

• christmas-4666370_1920.jpg

Kartka świąteczna klasy 0-3

Pani Ilona Beck przekazuje wyniki konkursu na kartkę świąteczną dla klas 0-III.

• IMG_20201218_155601.jpg

Konkurs "Kartka Bożonarodzeniowa"

Pani Alina Chalupniak-Bednarska przekazuje wyniki konkursu dla klas 4-7 na "Kartkę Bożonarodzeniową".

• Czworboj_grudzien.jpg

Wyniki 2. Mistrzostw Szkoły on-line „CZWÓRBÓJ SPRAWNOŚCIOWY”

Nauczyciele wychowania fizycznego przekazują wyniki 2. Mistrzostw Szkoły On-Line „CZWÓRBÓJ SPRAWNOŚCIOWY”.

• Mistrzostwa_na_skakance_2020.png

Mistrzostwa Szkoły on-line w skakaniu na skakance

Podczas nauczania zdalnego odbyły się mistrzostwa Szkoły on-line w skokach na skakance. Zadanie polegało na wykonaniu jak największej liczby skoków na skakance w czasie 60 sekund. Komisja konkursowa spośród uczniów, którzy zdaeklarowali największę liczbę skoków, po weryfikacji nagrań wyłoniła zwycięzców.

• Konkurs_recytatorski_0_3_pazdziernik_2020_(0).png

Konkurs recytatorski "Wiersze bawią i uczą"

Dnia 30 października 2020 r. w Szkole Podstawowej Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja odbył się konkurs recytatorski „Wiersze bawią i uczą”, którego organizatorem była Pani mgr Iwona Kohut. Młodym aktorom towarzyszyła nie liczna widownia, a także wcześniej powołana komisja.

• Bezpieczenstwo_konkurs_2020_(0).jpg

Konkurs plastyczny "Bezpieczne dziecko w drodze do szkoły"

Na przełomie września i października odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny "Bezpieczne dziecko w drodze do szkoły" W konkursie wzięli udział uczniowie z klas 0-III, którzy  wykazali się dużą wyobraźnią, pomysłowością oraz wrażliwością artystyczną. Nagrody zostały przyznane w dwóch grupach wiekowych: klasy 0-I i klasy II-III.