Zapowiedzi konkursów

Konkursy » Zapowiedzi konkursów

• Informatyka2019.jpg

Konkurs informatyczny klasy 4-8

Pani Justyna Migdał i Pani Jolanta Zuziak przekują informacje dotyczące klasowych konkursów informatycznych.

• Kartka_wielkanoc_2019.jpg

Wielkanocna kartka

Pani Alina Chałupniak-Bednarska zaprasza uczniów klas 4-8 do udziału konkursie plastycznym "Wielkanocna kartka".

Termin składania prac mija 9 kwietnia.

Szczegóły w załączniku.

• easter-3270993_1280.jpg

Ozdoba wielkanocna

Pani Ilona Beck serdecznie zaprasza uczniów klas 0-III do udziału w konkursie na najciekawszą ozdobę wielkanocną.
    Praca może być wykonana dowolną techniką i przy użyciu dowolnych materiałów.
    Termin oddania prac upływa 10.04.2019. Szczegóły oraz regulamin konkursu w załączniku

• pisanie[1].jpg

Konkurs Pięknego Pisania

Do udziału w konkursie zaprasza pani Marzena Jackowska.

Pierwszy etap konkursu odbędzie się 7 lutego 2019 r. w klasach 1-3 o godzinie wybranej przez poszczególnych wychowawców klas.

Regulamin konkursu w załączniku.

• background-3009949_1280.jpg

Bożonarodzeniowa ozdoba

Pani Ilona Beck ogłasza konkurs na najciekawszą ozdobę bożonarodzeniową. Konkurs przeznaczony dla uczniów klas 0-3. Termin dostarczania prac upływa 12 grudnia.

• Konkurs_kartka_swiateczna.jpg

Kartka Bożonarodzeniowa

Pani Alina Chałupniak-Bednarska ogłasza konkurs dla klas 4-8 na kartkę Bożonarodzeniową.

• Gory_Beskidy.jpg

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Mieszkam w Beskidach"

Pani Alina Chałupniak-Bednarska zachęca do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach".

• ghunshu.png

Informacja

Z przyczyn niezależnych od organizatora, skład komisji konkursu "Mój robot przyszłości" ulegnie zmianie. Miejsce pani Jolanty Zuziak zajmie pani Ewa Kozieł

• writing-923882_1280.jpg

Konkurs literacki

Pani Barbara Zemanek serdecznie zaprasza uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie literackim "Jeden dzień w krainie moich marzeń".

Termin oddania prac - 19.11.2018.

• winnie-pandey-1798809_1280.jpg

Konkurs recytatorski

Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w konkursie recytatorskim, który odbędzie się 29 października tego roku. Każdą klasę może reprezentować czworo uczniów wyłonionych przez wychowawcę w klasowych eliminacjach.

• konkursrobot.jpg

Mój robot przyszłości

Pani Justyna Migdał zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym
    "Mój robot przyszłości".