Zimowisko 2018

Archiwum » Archiwum 2017/2018 » Zimowisko 2018

Jak co roku nasi uczniowie mogli miło spędzić tydzień ferii zimowych dzięki zorganizowanemu dla nich zimowisku. Atrakcji było wiele, a dobre humory dopisywały wszystkim.

W pierwszym dniu zimowiska zapoznaliśmy się  się z planem oraz regulaminem zimowiska. Następnie podzieleni na grupy tworzyliśmy roboty z klocków lego.

We wtorek młodsi uczestniczyli w rozgrywkach sportowych, natomiast starsi uczestnicy zimowiska  w warsztatach logicznych. Przed godziną 11.00 wszyscy razem udaliśmy się do kina Helios na film animowany pt.:”Fernando”.

Kolejnego dnia po zajęciach grupowych wszyscy razem wyruszyliśmy na basen.  Bawiliśmy się doskonale: pływając, grając w piłkę wodną i ćwicząc pływanie z płetwami.

Czwartkowy dzień spędziliśmy na wycieczce do Nadleśnictwa w Wapienicy. Zajęcia prowadzone  były w izbie edukacyjnej oraz w terenie.

W ostatni dzień zimowiska wszyscy razem udali się do Krainy Kropka, gdzie dzieci mogły się bawić w kolorowych piłeczkach, ale także czekała na nie miła niespodzianka – własnoręczne robienie pizzy.

Więcej zdjęć w naszej galerii