Zimowisko 2018

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2017/2018 » Zimowisko 2018

Jak co roku nasi uczniowie mogli miło spędzić tydzień ferii zimowych dzięki zorganizowanemu dla nich zimowisku. Atrakcji było wiele, a dobre humory dopisywały wszystkim.

W pierwszym dniu zimowiska zapoznaliśmy się  się z planem oraz regulaminem zimowiska. Następnie podzieleni na grupy tworzyliśmy roboty z klocków lego.

We wtorek młodsi uczestniczyli w rozgrywkach sportowych, natomiast starsi uczestnicy zimowiska  w warsztatach logicznych. Przed godziną 11.00 wszyscy razem udaliśmy się do kina Helios na film animowany pt.:”Fernando”.

Kolejnego dnia po zajęciach grupowych wszyscy razem wyruszyliśmy na basen.  Bawiliśmy się doskonale: pływając, grając w piłkę wodną i ćwicząc pływanie z płetwami.

Czwartkowy dzień spędziliśmy na wycieczce do Nadleśnictwa w Wapienicy. Zajęcia prowadzone  były w izbie edukacyjnej oraz w terenie.

W ostatni dzień zimowiska wszyscy razem udali się do Krainy Kropka, gdzie dzieci mogły się bawić w kolorowych piłeczkach, ale także czekała na nie miła niespodzianka – własnoręczne robienie pizzy.

Więcej zdjęć w naszej galerii

  • Dodaj link do:
  • facebook.com

 

https://www.facebook.com/dziesiatka/

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 10

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

ul. Komorowicka 13

43-300 Bielsko-Biała

 

Tel.: 33 819 18 89

E-mail: sp10@rejbb.pl

Organ prowadzący:

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

tel. 601 148 490

Facebook