Zimowisko 2019

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2018/2019 » Zimowisko 2019

W dniach 11.02.2019-15.02.2019r. w naszej szkole po raz kolejny zorganizowane zostało zimowisko. Każdy dzień zimowiska obfitował w różnego rodzaju atrakcje.

W poniedziałek ruszyliśmy do Zabawowa. Tam wszyscy bawiliśmy się w kolorowych piłeczkach, zjeżdżaliśmy ze zjeżdżalni oraz pokonywaliśmy tory przeszkód.
We wtorek ruszyliśmy z opiekunami na warsztaty do Książnicy Beskidzkiej. Tam prowadząca Pani Patrycja przywitała nas i podzieliła na grupy. Najpierw przeczytała tekst opowiadania bielszczanki, Renaty Piątkowskiej z książki pt.:” Gdyby jajko mogło mówić i inne opowiadania”.

Tekst dotyczył pochodzenia zwyczaju Walentynek. Później uczestniczyliśmy w zabawie ruchowej: „Łowienie ryb magnetycznych” na czas. Następnie w wyznaczonych grupach, po wylosowaniu słów, układaliśmy opowiadanie z przydzielonymi wyrazami o tematyce związanej z Walentynkami. Kolejna konkurencja to rywalizacja pomiędzy grupami w zręcznościowej zabawie „Eureka”, z przelaniem kulek.

Środa to do kina na film pt. „Lego Przygoda 2”. Czwartek spędziliśmy na pływalni AQUA.

W ostatni dzień odwiedziliśmy galerię BWA, gdzie czekały na nas warsztaty rzeźbiarskie. Na początku obejrzeliśmy wystawę rzeźb wykonanych różnymi technikami oraz wysłuchaliśmy opowieści o ich tworzeniu i autorach. Następnie pod kierunkiem instruktora wykonywaliśmy naczynia z gliny.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com

 

https://www.facebook.com/dziesiatka/

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 10

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

ul. Komorowicka 13

43-300 Bielsko-Biała

 

Tel.: 33 819 18 89

E-mail: sp10@rejbb.pl

Organ prowadzący:

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

tel. 601 148 490

Facebook