Zimowisko-wspomnienia

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2015/2016 » Zimowisko-wspomnienia

Ferie to czas odpoczynku od nauki i szkoły. Pomimo tego część  uczniów  przybywała do szkoły i świetlicy, aby uczestniczyć w organizowanych zajęciach, zawodach, zabawach i konkursach czyli naszym szkolnym zimowisku.
Nauczyciele przygotowali dla nich bardzo bogaty program, aby uczniowie mogli mile i bezpiecznie spędzić wolny czas.
Zimowisko było pełne atrakcji, odbywały się liczne wycieczki, m.in. zwiedzanie Bielska-Białej, wyjście do zabawowa, na wystawy, do Studia Filmów Rysunkowych, na basen.
Uczniowie brali udział w licznych turniejach, m. in. gier stolikowych, warcabowych i szachowych, zabawach z językiem angielskim.     Wszyscy czynnie uczestniczyli w warsztatach plastycznych w BWA, oraz warsztatach robienia mydła w Unikids
Uczestnicy zimowiska bawili się doskonale, a dowodem na to są utrwalone na zdjęciach szcześliwe miny naszych uczniów.