Znowu sukces

Archiwum » Archiwum 2012/2013 » Znowu sukces

W dniu 30 kwietnia uczniowie naszej szkoły pisali szkolne eliminacje do konkursu pt.: „Mały Ratownik”.

Najwięcej punktów zdobyły: Julia Białogórska uczennica klasy III i Dorotka Bożek uczennica klasy VI.

Reprezentując naszą szkołę dziewczynki wykonały prace i otrzymały wskazówki do dalszej pracy. Zmierzyły się z uczestnikami konkursu na etapie rejonowym w dniu 10 maja 2013r.
    Julia zdobyła maksymalną liczbę punktów i przeszła do eliminacji okręgowych. Będzie nas reprezentować w Katowicach. Gratulujemy. Dorotce zabrakło tylko 3 punktów do finalistki.

Gratulujemy Julii tak bardzo dobrego sukcesu. Dziękujemy jej i wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia maksymalnej ilości punktów. Rodzicom życzymy pociechy z córki.

Nauczyciele przygotowujący: Marta Czauderna Sylwia Jabłońska-opiekun koła szkolnego PCK-a.